Víte jak potěšit pravého rockera?

Víte jak potěšit pravého rockera?

Máte ve svém okolí skutečného rockera? Nebo jste jím sám? Máme místo, které bude pro vás skutečným rájem. Pusťte si svoji oblíbenou kapelu a můžete si začít vybírat svůj nový outfit v Metalshopu. Přetavte svoji rockovou duši do zevnějšku a ukažte svému okolí, co máte rádi.


Všichni jsme jedna velká rockově-metalová rodina

Není důležité, jestli inklinujete k metalu, klasickému rocku, punku, indie nebo k dalším rockovým stylům. Všichni rockeři patří pod jednu metalshopovou střechu. Každý hudební styl má svoje specifika a lidé, kteří se s ním ztotožňují, to chtějí dávat najevo okolnímu světu. Černá barva neodmyslitelně patří k rockovému a metalovému stylu, ale v dnešním světě není výjimkou, že rockeři se oblékají i do jiných, pestřejších barev. Není je to však jen o tričkách, důležitý je každý detail jako obuv, klíčenky, batohy, deky, čapky, rukavice, opasky, peněženky, pouzdra, plakáty a mnoho dalšího. Pravý rocker je rozpoznatelný hned v prvním momentu.

 

Proč je rock jeden z nejoblíbenějších hudebních žánrů?

Mnozí z vás se ještě pamatují na základní dělení na metalisty a „depešáky“. Toto už v dnešní době samozřejmě neplatí a těch dělení je mnohem víc. Oblíbenost této tvrdé muziky má tedy kořeny desítky let v minulosti a s příchodem volné dostupnosti hudby se fanouškovská základna ještě víc rozšířila. Úspěšnost rockové hudby tkví v používání základních hudebních nástrojů, tedy kytary a bicích nástrojů. Rocková hudba působí na mozek člověka motivačně a odhodlaně. Zároveň dokáže skloubit tvrdší základ rocku a jemné, romantické tóny, což je základem každé dobré rockové balady. Podle statistik je i v dnešní době rock hudebním žánrem č. 1 ve světě a stále platí to, že má víc fanoušků u mužské populace. To souvisí s přirozeným projevem pohlaví, kdy se muž odjakživa prezentoval jako hrubá síla, zatímco žena je symbolem krásy a jemnosti.

 

Dárek pro vašeho rockera nebo metalistu?

Mnozí lidé si myslí, že příznivci této hudby jsou zvláštní lidé bez zájmů, kterým je problematické vymyslet dárek k jejich svátku nebo na Vánoce. Je to však jednodušší, než si myslíte. Stačí kliknout na Metalshop.cz a váš problém je v momentě vyřešený, dokonce budete mít problém vybrat z toho množství skvělých rockerských věcí. Máme ale pro vás doporučení, dobře si ověřte, co váš rocker poslouchá, abyste se vyhnuli trapné situaci, kdy mu s nadšením darujete tričko konkurenční metalové kapely, kterou nemá v lásce. Pokud však zjistíte, kterého umělce má každý den v uších, nebo v reproduktorech, určitě k němu na Metalshopu najdete množství skvělých věcí.

Základem všech rockerů jsou trička, spousta triček. Černé tričko s logem kapely je pro okolní svět základním poznávacím znakem, s kým mají co dočinění. Ideálním dárkem například na Vánoce může být mikinová verze trička nebo čapka nebo rukavice. Celkový rockerský dojem ale dělají detaily. Například v podobě přívěsku na klíče, batohů, pouzder a mnoha dalšího.

Bonipo doporučuje