Recenze zákazníků

Specifický, ale velmi široký sortiment produktů, ochotná komunikace se zákazníky, nebo rychlé vyřizování objednávek. To všechno jsou kladné stránky obchodu. Na zboží však nejednou čekáte dost dlouho a ne vždy realita koresponduje s obrázky na e-shopu.

Heureka.cz

Přesto však drtivá většina, až 98 procent „metalistů“, kteří měli s obchodem zkušenost, nákup na tomto místě doporučuje. Průměrné hodnocení 4,8 z 5 možných hvězdiček je špička a průměrná doba dodání méně než 3 dny tak trochu neladí se stížnostmi některých zákazníků, kteří se prý nemohli dočkat objednávky. Až 98 procent lidí potvrzuje, že na zboží nečekali déle než 10 dní. Zákazníci kromě rychlosti dodání chválí i kvalitu a spolehlivost obchodu.

Google

Podobně vysoké hodnocení má obchod i na Google. Opět 4,8 hvězdiček a opět samá chvála. Mnoho spokojených lidí dokonce zanechává vzkazy ve stylu „Lepší obchod jsem ještě neviděl“.

Zbozi.cz

Ta samá písnička jako u Heureky a Google. 100 % spokojených zákazníků hovoří za všechno. Termín dodání, komunikace nebo doručené zboží je všechno na nejvyšší úrovni. Negativní hodnocení budete hledat jen těžko.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Metalshop.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Metalshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Metalshop.cz.
Rezenicu na e-shopu Metalshop.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Metalshop.cz

Akce

Poštovné zdarma pro objednávky nad 1500 Kč

  • Neomezená platnost
  • Využilo 100 lidí