Recenze zákazníků

Ve svém specializovaném oboru obchod prakticky nemá konkurenci. Mezi jeho největší pozitiva patří odbornost, opravdu kvalitní produkty, rychlé zpracování objednávek a hlavně transparentnost přímo na webové stránce, kde najdete upřímné zkušenosti zákazníků. Je to sice zaměřené na produkty, ale ať už poradenství, nebo samotné zboží patří mezi to nejdůležitější, proč sem lidé zavítají.

 

Heureka.cz

Pozitivní recenze potvrzuje i Heureka, kde obchod doporučuje 96 % zákazníků. Hodnocení 5/5 hvězdiček, průměrná doba dodání zhruba 2 dny a 100procentní úspěšnost při doručení zboží do 10 dnů.

Zákazníci zde velmi pozitivně hodnotí hlavně rychlost doručení, komunikaci, kvalitu a spolehlivost. Negativních komentářů je velmi málo. Mohou se vztahovat na vyšší ceny nebo dlouhé čekání na vyprodané zboží.

Mastichashop.cz

Přímo na webu e-shopu najdeme množství zkušeností zákazníků. Můžete si zde udělat skutečně reálný obraz o kvalitě, účincích a spolehlivosti produktů, což je pro dobré jméno obchodu de facto to nejdůležitější. Průměrná známka spokojenosti je zde 5/5 hvězdiček. Všichni zákazníci tedy dali e-shopu maximum. A recenzí zde není málo, počítají se v desítkách a stovkách.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Mastichashop.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Mastichashop.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Mastichashop.cz.
Rezenicu na e-shopu Mastichashop.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Mastichashop.cz