Mastichashop.cz slevové kódy a kupóny

Akce

2x Masticha Active + krystaly zdarma

 • Platí do 27. 10. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

2x Masticha Active + 1x Helikobakter pylori test jako dárek

 • Platí do 27. 10. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Mastichashop.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Mastichashop.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "DÁRKY A SLEVY" a potvrďte tlačítkem "PŘIDAT"

Nejčastější otázky pro Mastichashop.cz

 • Jaké jsou platební možnosti na vašem e-shopu?
  Platit můžete několika způsoby. Tradičně na dobírku čili přímo kurýrovi při přebírání zboží. Další možností je platba předem bankovním převodem, což však znamená, že zboží bude expedované až po připsání platby na náš účet, což při tomto způsobu platby může trvat i 3 dny. Nejvýhodnější a nejrychlejší je platit platební kartou online.
 • Jaké možnosti dopravy mám na výběr?
  Objednávky doručuje v rámci České republiky kurýrní služba až přímo k vám domů, balíky jsou rozesílané i na výdejní místa Zásilkovny či Uloženky, no a nakonec si můžete vybrat i dopravu prostřednictvím České pošty. Jednotlivé druhy dopravy jsou zpoplatněné podle aktuálního ceníku, přičemž při nákupu nad 1500 Kč za dopravu neplatíte.
 • Kdy mi bude zboží doručené?
  Kurýr vám může zboží doručit už do 24 hodin od expedice. Všeobecně platí, že objednávky přijaté do 12:00 hod v pracovních dnech se expedují ještě v ten samý den. Zásilkovna a Uloženka to zvládnou už za 48 hodin a přes Českou poštu vám balík dorazí do 3 dnů od expedování objednávky. Pokud se vaše objednávka skládá z několika částí, do úvahy přichází i možnost, že vám bude doručovaná jednotlivě. O této skutečnosti vás však budeme informovat.
 • Do kdy můžu svoji objednávku stornovat?
  Stornovat objednávku můžete do 24 hodin po uzavření kupní smlouvy, a to bez storno poplatku u zakázkového zboží podle specifických požadavků.
 • Jakým způsobem můžu odstoupit od smlouvy a vrátit zboží?
  Vrátit zboží a odstoupit od smlouvy můžete do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud tak chcete udělat, jste povinní písemné odstoupení od smlouvy doručit na adresu ComGate, a.s. (pro APOTHECARY s.r.o.), Vrchlického 323, 517 21 Týniště n/Orl. nejpozději v poslední den určené doby na adresu prodávajícího během provozních hodin alebo zaslat poštou nejpozději na adresu, která je uvedená v kontaktech. Do 14 dní také musíte zaslat řádně zabalené zboží se všemi jeho částmi, příslušenstvím a dokumentací také na naši adresu. Na odstoupení od smlouvy můžete použít i vzorový formulář na naší stránce.
 • Co když si zboží nepřevezmu?
  V tom případě má prodejce právo na náhradu škody. Objednávku můžete stornovat do 24 hodin nebo můžete zboží stále do 14 dní po převzetí bez udání důvodu vrátit, případně jinak informovat o chtěné změně. Když tak neuděláte, jste povinní převzít objednané zboží.
 • Jakou záruční dobu poskytujete ke zboží a službám?
  Pro spotřebitele jako fyzické osoby platí standardní záruka 24 měsíců, pokud není u zboží uvedeno jinak. V případě už použitého nebo zánovního zboží je záruční doba 12 měsíců, budete o tom však informovaní. Záruka jeden rok platí také tehdy, když nenakupujete jako spotřebitel, ale jako právnická osoba (společnost, firma...).
 • Jakým způsobem můžu reklamovat zboží?
  Reklamované zboží je potřebné zaslat nebo osobně přinést na adresu Fedor Kušš, Soběslavská 2341/15, 130 00 Praha 3. Zboží byste měli vhodně a bezpečně zabalit a zaslat doporučeně, případně jako pojištěnou zásilku. Nezapomeňte přibalit kopii dokladu o koupi (fakturu) a popis chyby nebo jednoduše vyplněný reklamační formulář spolu s dokladem o koupi. Vyplněný, podepsaný a oskenovaný reklamační formulář můžete zaslat na e-mailovou adresu poradna@mastichashop.cz.
 • Za jakých podmínek garantujete vrácení peněz?
  Vztahuje se to výlučně na produkty Masticha Active 100cps, Masticha Original 100cps a Masticha Vena 100cps. Vrácené balení musí obsahovat aspoň 2/3 obsahu kapslí. Pokud vracíte kúru, musíte vrátit všechna balení, která obsahuje. Suma, kterou vracíme, bude snížená o poštovné.
 • Jak můžu kontaktovat zákaznickou linku?
  V případě jakýchkoliv otázek nebo problémů neváhejte zavolat na telefonní číslo +420 776 718 807, napsat e-mail na adresu poradna@mastichashop.cz, využít můžete i online kontaktní formulář na webu a také online chat, který najdete v okně v pravém dolním rohu webstránky.

Popis obchodu Mastichashop.cz

Internetový obchod Mastichashop.cz se zaměřuje na prodej léčivých produktů zaměřených na různé žaludeční problémy, vysoký cholesterol, paradentózu či například i na léčení Crohnovy nemoci a léčbu helikobakteru. E-shop nabízí celé léčebné kúry i zvláštní produkty. Navíc při nákupu nad 1500 Kč máte dopravu zdarma.

Chioskou mastichou na žaludeční problémy

Žádná nemoc není příjemná, ale pokud máte žaludeční problémy, dokážou omezit i běžné činnosti během dne. Léčba chioskou mastichou se využívá na léčbu helikobakteru, Crohnovy nemoci, žaludeční vředy nebo pálení žáhy. Při léčbě helikobakteru vám tento e-shop nabízí buď Mastichu active, která je ve formě kapslí, nebo mastichovou kúru.

Mastichová kúra může být základní a kompletní. Mastichaterapie nabízí v základní kúře tři balíčky produktu Masticha Active a dva Helikobakter testy. V kompletní kúře jsou k tomu přibalené také mastichové krystaly a mastichové žvýkačky.

Na základě zkušeností s mastichou vám e-shop doporučuje při této nemoci užít aspoň tři balení produktu Masticha active. Při žaludečních vředech a jiných problémech se žaludkem doporučuje e-shop Mastichashop balení produktu Masticha Original.

 

Mastichaterapie na paradentózu a vysoký cholesterol

Pokud máte zubní kaz či paradentózu, tak vám pomohou mastichové žvýkačky a mastichové krystaly. Práve ty zakročí proti trávicím problémům přímo v ústní dutině, kde to často začíná.

Když máte vysoký cholesterol, tak i s tímto vám mastichaterapie pomůže. V nabídce máte na výběr z Mastichy Original nebo z cholesterolové kúry, která se skládá ze dvou balení Masticha original a jablečného octa.

Internetový obchod se snaží svoje zákazníky udržet kvůli slevám z mastichaterapie a jejím konkrétním produktům. Buď poskytne konkrétní produkt za akční cenu, nebo jsou v nabídce i množstevní balíčky, které jsou sice dražší, ale při větším nákupu cenově výhodnější.

 

Výhody e-shopu Mastichashop.cz:

 • přehled zkušeností s mastichou online
 • kvalitní a účinné produkty
 • velmi rychlé zpracování objednávky a doprava
 • odborné poradenství online
 • uveřejněné zkušenosti zákazníků na webové stránce

 

Nevýhody e-shopu Mastichashop.cz:

 • občasné vyprodání zboží, tedy delší čekání na dodání zboží

 

Co říkají o e-shopu Mastichashop.cz zákazníci?

Tento internetový obchod je celkově ze strany zákazníků hodnocený velmi dobře. Zákazníci si hlavně pochvalují expresní dodání zboží do 24 hodin. Dále se jim líbí, že na internetové stránce jsou uvedené zkušenosti s konkrétními produkty, a proto mohou důvěryhodně posoudit, zda si produkt koupí, nebo ne. Celkově zákazníci hovoří o masticha produktech, že jsou účinné a že jim usnadnily život a uzdravily je. V neposlední řadě si velmi pochvalují také odborné poradenství na e-shopu.