Market-24.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 4000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Popis obchodu Market-24.cz

Internetový obchod Market-24.cz nabízí široký výběr dětských kočárků, autosedaček nebo jiného doplňkového zboží pro děti a péči o ně. Tento e-shop se zaměřuje také na dětské sportovní pomůcky, jako jsou bicykly, odrážedla nebo koloběžky. V jeho sortimentu se nachází i dětská kosmetika, bazény a široký výběr knih různých žánrů. Při nákupu z tohoto e-shopu získáte nejen různé Market-24 slevy, ale například i dopravu zdarma při nákupu nad 4000 kč.

Dětský kočárek, autosedačka nebo bicykl pro nejmenší

Pro děti jen to nejlepší. Právě tímto se řídí i internetový obchod Market-24.cz, jehož sortiment nabízí široký výběr dětských kočárků různých tvarů a velikostí. Na výběr máte z laciných kočárků výborné kvality pro jedno dítě, dvojčata a pro další sourozence. Kromě toho si určitě vyberete i ze sportovních nebo golfových vozíků. Na výběr máte z dvoj až pětidílné kombinace. Kromě jiného zde najdete také různé doplňkové komponenty pro kočárky. Tento e-shop však nabízí také fusaky, doplňky k postýlkám, hračky, dárky a dekorace pro děti.

 

Bazén nebo bicykl?

V horkých letních dnech se chce osvěžit každý. Malí členové rodiny, ale i ti velcí. Internetový obchod Market-24 vám nabízí na výběr z nafukovacích bazénů, člunů, hraček, kol a rukávníků. Zabavit se ve vodě můžete také s plaveckými a potápěčskými potřebami. Za skvělé Market-24 slevy tu najdete i bicykly pro velké i malé, koloběžky, trojkolky, odrážedla a samozřejmě cyklistické doplňky.   

 

Krása – zdraví – relax

Po dobře odvedeném sportovním výkonu si každý z nás rád dopřeje pořádnou dávku relaxu a regenerace. I po dobrém běhu s vaším dítětem v levném kočárku potřebujete dodat své pleti tu nejlepší regeneraci. V nabídce tohoto e-shopu najdete kosmetiku pro celou rodinu. Na výběr máte také kosmetiku z Mrtvého moře nebo speciální kosmetické přípravky, masážní přístroje, wellness přístroje, vyhřívací podušky, nebo dokonce i inhalátory a zvlhčovače vzduchu. Právě tyto přístroje pomohou vašemu tělu se pořádně uvolnit a zregenerovat.

K tomu můžete využít nejen Market-24 slevu, která je vždy na různé produkty, ale také Market-24 slevový kód, s nímž ušetříte 33 %, například na domácí potřeby. Dokonce můžete své ratolesti dopřát nový kočárek se 60% slevou, která je také součástí Market-24 slevových kódů.

 

Výhody e-shopu Market-24.cz

 • rychlá komunikace a dodání
 • výhodné ceny
 • přehledná webová stránka
 • široký sortiment kvalitního zboží
 • Market24 slevové kódy

 

Nevýhody e-shopu Market-24.cz

 • menší odlišnosti zboží v reálné podobě a na internetu

 

Čo říkají na Market-24.cz zákazníci?

Celkově se zákazníci o internetovém obchodě Market-24.cz vyjadřují kladně. Líbí se jim, že je zboží kvalitní a zároveň za dobrou cenu. Také se jim líbí, že na tomto e-shopu je bohatý sortiment zboží. Také chválí velmi přehlednou stránku, na které se snadno orientuje a je tam uvedené všechno, co je potřebné při koupi zboží. Někteří zákazníci hodnotí tento e-shop také záporně. Ale to hlavně z důvodu nepozornosti. V některých případech se jim nelíbí, že byla doba dodání o pár dnů delší, ale nepřečetli si podrobnou reakci e-shopu, který je na to upozornil. V případě, že párkrát poslal e-shop nějaké jiné zboží, než měl, se to snažil hned vyřešit.  

Nejnovější články Market-24.cz

Jak vybrat správny kočárek

Termín porodu se blíží a vy ještě nemáte jasno, v jakém kočárku se bude vaše dítě vozit? Čím víc se jeho výběru věnujete, tím náročnější je se rozhodnout. Množství značek, množství modelů, množství barev. A vy potřebujete jen jeden. Aspoň zatím. Hluboký, sportovní, trojkombinace. Kdo se v tom má vyznat? Podívejte se s námi, s jakými dětskými kočárky se setkáte, a ujasněte si, který kočárek je nejlepší pro novorozence a který pro starší dítě, které už chce vidět, co se kolem něj děje.

Celý článek

Jak použít kód na Market-24.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Market-24.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Pokud máte kód dárkové poukázky, vložte jej níže:" a potvrďte tlačítkem "Odeslat".