Slevy, kupóny a slevové kódy Mall.cz

Tento obchod nyní nenabízí žádné kupóny

Tisíce produktů od A do Z na jednom místě. To nabízí internetový portál Mall.cz. Jistě vás uspokojí široká nabídka zboží, které potěší nejen dospělé, ale i ty nejmenší. Při objednávce nad 1 000 Kč vás čeká doprava zdarma. A co víc? Mall.cz zajišťuje bezpečný a spolehlivý nákup.

Palacký na to dohlídne

Tisíc korun českých. 1 000 Kč. Za takovou částku stačí nakoupit, abyste v Mall měli dopravu úplně zadarmo. Zdá se vám to moc? Tak to jste ještě neviděli, co všechno vám tento internetový obchod může nabídnout. Po zhlédnutí vám totiž bude jasné, že každý váš nákup vám dopraví zdarma. Ano, až tak velký výběr zboží tam je.

Jako v mraveništi

Navenek uspořádaná hromada listů, jehličí a klacků. Uvnitř však žije nespočet mravenců. Přesně tak by se dal popsat nákupní portál Mall.cz. Na povrch načesaný a uhlazený web, který však skrývá tisíce produktů a takový výběr, že zaručeně najdete, co potřebujete. Hezky vše na jednom místě.

Výhody

- Rychlost doručení
- Dostupné ceny
- Velký výběr zboží
- Spolehlivost

Nevýhody

- Horší komunikace
- Kvalita dopravy
- Poplatek za osobní převzetí

Co říkají na Mall.cz zákazníci?

Peníze se neválí na zemi. A to je jeden z důvodů, proč se zákazníci vrací do tohohle e-shopu. Nabízí totiž výhodné a dostupné ceny. Jednoznačnou výhodou jsou zde bezpochyby takzvané slevománie, které Mall pro své zákazníky připravuje. Klienti se pak rádi vrací a nákupy jsou pro ně mnohem příjemnější.
Některým klientům však vadí horší komunikace e-shopu nebo kvalita dopravy. Největším kamenem úrazu je ale i fakt, že Mall vyžaduje poplatek za osobní převzetí na pobočce. Což nedává spoustě kupujícím spát.