Jak si usnadnit domácí práce

Jak si usnadnit domácí práce

Snem každé hospodyňky je mít doma pěkně čisto, ale tak, aby uklízením neztratila polovinu svého života. Patříte mezi ně i vy? Víte, že existuje množství domácích potřeb, s nimiž uklidíte rychleji? Prozradíme vám, jak si uklízení usnadnit, aby vám zůstalo víc času na příjemnější aktivity.


5 tipů na uklízení, které se vám bude líbit

Uklízení většinou nepatří mezi činnosti, na které se těšíme, ale i to se dá změnit. Máme pro vás několik tipů, díky kterým bude uklízení zábavou.

 

1. Uklízení si naplánujte

Chystáte se na velké uklízení? Dobře si ho naplánujte. Zkontrolujte, zda doma máte všechny pomůcky a čisticí potřeby, které potřebujete, abyste během uklízení zbytečně neodbíhali a neztráceli čas. Online domácí potřeby vám pomohou se v pomůckách na ulehčení uklízení lépe zorientovat. Najdete mezi nimi i pomůcky, o kterých jste dosud nevěděli, ale už pohled na ně vás přesvědčí, že to uklízení nakonec nemusí být až tak zlé.

 

2. Investujte do pomůcek, které vám uklízení ulehčí

Umývat okna s akumulátorovým čističem s teleskopickou ručkou se vám rychle zalíbí. Bez hadru, bez vědra a bez kýble se dostanete i na méně přístupná místa a k oknům bez šmouh se dostanete i bez leštění. Umývání oken nikdy nebylo jednodušší.

Potřebujete poutírat prach pod skříňkou, ale je tak těžká, že ji sama neodtáhnete? I na to máme řešení. Extra plochá čisticí tyč s potahem z mikrovlákna vás dostane i na ta nejméně dostupná místa. Šetříte čas, peníze, ale hlavně sebe. 

Na spáry mezi kachlíčky jste použili už všechny dostupné čisticí prostředky, ale ani to s nimi nepohlo? Zkuste bělidlo na spáry s houbovým aplikátorem a koupelna bude jako nová.

Nabídka online domácích potřeb je mnohem pestřejší. Využijete víc čistič žaluzií, nebo kartáč na radiátory? Žádný problém. Magnet-3pagen sleva vás k pomůckám na uklízení dostane ještě výhodněji.

 

Umývání oken

 

3. Začněte s místností, které se nejvíc bojíte

Všechno pro domácnost, co k uklízení potřebujete, máte nachystané, můžete začít. Nejhorší na tom je, že nevíte kde a už teď se toho bojíte. Byt nebo dům se vám najednou zdá velmi velký. Nenechte se odradit. Začněte pokojem, kterého se nejvíc bojíte. Možná v něm strávíte nejvíc času, ale ten pocit, až si řeknete, že to nejhorší už máte za sebou, stojí za to. Uklízení dalších pokojů už bude jednodušší a přestanete myslet na to, co vás ještě čeká.

 

4. Nic neodkládejte na později

Našli jste potrhané kalhoty, díru na tričku a děravé ponožky, tak jste se rozhodli vytvořit hromadu věcí, které opravíte, až si na ně najdete čas. Jste si jistí, že je nebudete půl roku překládat z místa na místo, abyste je neviděli? Nedělejte to! Nikdy se té hromady nezbavíte. Opravte to hned. Potrhané oblečení zalepí lepidlo na textil a ruční šicí stroj si během chvilky poradí s každým uvolněným stehem. V kategorii všechno pro domácnost najdete v e-shopu www.magnet-3pagen.cz i tyto zlepšováky. Vyzkoušejte je jednou a uklízení si bez nich už nebudete umět představit. Využijte Magnet-3pagen slevový kód a pomůcky, které vám uklízení usnadní, získáte ještě výhodněji.

 

Ruční šicí stroj

 

5. Pusťte si hudbu a z uklízení se stane relax

Nechte hudbu, aby vás příjemně naladila. Pusťte si svoje oblíbené písničky a přestaňte řešit čas, který při uklízení strávíte. Kromě toho, že uklidíte, dobře si zazpíváte a pročistíte si hlavu. Uklízení nemusí vždy představovat jen námahu. Můžete u něho také příjemně zrelaxovat. Stačí se dobře naladit a na uklízení se dobře připravit, aby se nakonec stalo činností, na kterou se budete těšit. K dobrému pocitu přispěje i skutečnost, že Magnet-3pagen kupon vám při nákupu čisticích prostředků a pomůcek pomohl ušetřit tak, že zůstalo i na něco, čím si uděláte radost. Jen tak!

Všechno připraveno? Pojďme na to!

Bonipo doporučuje