Recenze zákazníků

E-shopu chybí trochu víc recenzí na českém internetu, ale přesto se z těchto dostupných zdrojů něco dozvíme. Obchod je pro většinu zákazníků dobrou volbou, neláme však rekordy oblíbenosti a má i svoje chybičky.

Heureka.cz

Obchod doporučuje 88 % zákazníků s průměrným hodnocením spokojenosti 4,5 z 5 možných hvězdiček. Nemáme tu však k dispozici všechna data.

Každopádně spokojených zákazníků je většina. Pochvalují si hlavně rychlost doručení, výběr i kvalitu zboží, dobré ceny i komunikaci.

Stížnosti se nejčastěji točí kolem opožděných objednávek a potom s tím souvisejícími nedorozuměními v komunikaci apod.

Srovname.cz

Z téměř 1600 recenzí je vysloveně negativních pouze něco přes 30. V nich zákazníci většinou kritizují komunikaci, informace i dodací dobu. Naopak pozitivní hodnocení jsou o kvalitních produktech, přehledných informacích na webu, o rychlém doručení, velkém výběru i dobrém zákaznickém servisu. Celkově má e-shop na tomto webu víc než 4,5 z 5 možných hvězdiček.

Google

Na Googlu najdeme jen málo recenzí a nízké průměrné hodnocení – pouze 2,9 z 5 možných hvězdiček. Proč? Píše se tu o nesprávném doručeném zboží, špatné komunikaci, nepřesných informacích, nedostatečné dostupnosti zboží apod. Jsou zde však i pozitivní hodnocení, která vyzdvihují rychlost, komunikaci, ochotný přístup i velký výběr kvalitních produktů.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu LuxusníPrádlo.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop LuxusníPrádlo.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu LuxusníPrádlo.cz.
Rezenicu na e-shopu LuxusníPrádlo.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro LuxusníPrádlo.cz