Luxusni-pera.cz slevové kódy a kupóny

2%
Sleva

Sleva 2%, platí na vše

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Akční nabídky

 • Platí do 29. 10. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Luxusni-pera.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Luxusni-pera.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Slevový kupón" a potvrďte tlačítkem "Odeslat".

 4. Krátký video návod jak používat kupóny na Luxusni-pera.cz

  Video jak používat kupóny / kódy

Popis obchodu Luxusni-pera.cz

E-shop s rozsáhlou nabídkou luxusních per. Jedná se o vysoce kvalitní pera plnící, kuličková, keramická. Široká je i nabídka diářů a jiného doplňkového sortimentu, např. kaligrafické inkousty, ručně dělaný papír, zápisníky apod.

Doprava u nákupu nad 1500 Kč je zdarma.

Styl a elegance

V dnešní době výpočetní techniky se může zdát, že málokdo píše rukou. Zdání však klame. Je hodně lidí, kteří jsou takzvaně ze staré školy a nedají dopustit na ručně psaný text. A pokud i tak dáváte přednost technice, určitě budete luxusní pero potřebovat k podpisu výhodného kontraktu. K tomuto účelu je jako dělaný výběr e-shopu luxusni-pera.cz s rozsáhlou nabídkou per a jiného psacího náčiní. Jedná se o vysoce kvalitní pera plnící, kuličková, keramická. Široká je i nabídka diářů a jiného doplňkového sortimentu.

 

Ke kaligrafii a umění

Náš životní styl je plný stresu, a tak se uchylujeme k nějakému ventilu a uklidnění. Pro ty, kteří si vybrali kresbu, umění nebo kaligrafii je shop luxusni-pera.cz svou nabídkou velmi nakloněn. Vybírat můžete jednak z omezenějšího sortimentu uměleckých potřeb, ale hlavně z nabídky kaligrafických per a inkoustů. A poté dát průchod svému talentu.

 

Personalizovaný dárek za pomocí laserového gravírování

Přesně tento způsob gravírování si můžete vybrat k „vyrytí“ jména obdarovaného. Nebo co takhle krátký osobní vzkaz? To vše je možné.

 

Když pero, tak také diář

V doplňkovém sortimentu shopu je bohatá nabídka diářů a zápisníků, a to s různými variantami kalendářů, tak s velkým výběrem designu a typu papíru. Dokonce tady najdete i zápisníky z ručně vyráběného papíru.

 

 

Výhody e-shopu:

-        Doprava u nákupu nad 1500 Kč zdarma

-        Doprava prostřednictvím České pošty, PPL, Zásilkovny

-        Odesílání i na Slovensko přes DHL, platba v EUR

-        Rychlé dodání, max. do 3 dnů

-        Skvělý zákaznický servis

-        Kvalita zboží

Nevýhody e-shopu:

-        Pouze jedno místo pro osobní odběr – prodejna Olomouc

-        Úloženka pouze v Brně a v Praze

Co říkají zákazníci:

Zákazníci si pochvalují bohatý sortiment a kvalitní zboží. Jsou rádi za možnost gravírování, s tím mohou objednat naprosto jedinečný a dokonalý dárek. Oceňují rychlé dodání. Při telefonickém, mailové nebo osobní komunikaci si chválí skvělou komunikaci a zákaznický servis.

 

Nejčastější otázky pro Luxusni-pera.cz

 • Jaké platební metody podporujete?
  Při osobním odběru můžete za zboží zaplatit, samozřejmě, v hotovosti. Můžete si vybrat i platbu na dobírku, takže zaplatíte přímo do rukou kurýra při převzetí zboží. Kromě toho můžete platit online platební kartou nebo přes internetbanking, využít můžete platební bránu GoPay, která podporuje několik bank. Zaplatit konečně můžete i klasickým převodem na účet.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Využíváme přepravní službu PPL, také služby České pošty, zasíláme balíky na výdejní místo Zásilkovny a také je možný i osobní odběr v naší prodejně v Olomouci.
 • Jak dlouho budu čekat na doručení zboží?
  Za normálních okolností je to obvykle do 24 až 48 hodin po odeslání a uhrazení objednávky. O očekávané dodací době vás budeme informovat.
 • Jak si můžu objednat a vybrat gravírování?
  Gravírování děláme na kovová pera, ale také na vybrané modely diářů Filofax. Gravírování si objednáte celkem jednoduše, když v detailu produktu kliknete na odkaz „Objednat gravírování“, potom si vyberete písmo, zadáte text a, samozřejmě, požadované pero, které chcete gravírovat. Cena za gravírování jednoho pera je 350 Kč a trvat to může asi 2 až 3 pracovní dny. V případě, že si vyberete i gravírování, je nutná platba předem. Pokud byste měli jakékoliv otázky ohledně gravírování, neváhejte nás předtím kontaktovat na telefonním čísle +420 773 163 895.
 • Jak a kdy můžu vrátit zboží?
  Vrácení zboží, tedy odstoupení od smlouvy bez udání důvodu, môžete provést do 14 dnů od převzetí zboží. Informujte nás o tom ideálně e-mailem na adrese obchod@luxusni-pera.cz. Následně postupujte podle pokynů. Zboží spolu s vyplněným formulářem pro odstoupení od smlouvy pošlete na naši adresu Michal Byrtus - Internetové obchody, Na Vozovce 36, 779 00 Olomouc. Víc informací o odstoupení od smlouvy najdete na našem webu v části „Obchodní podmínky“ (http://www.luxusni-pera.cz/obchodni-podminky/).
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  O reklamaci nás informujte předem telefonicky na čísle +420 777 163 855 nebo e-mailem na reklamace@luxusni-pera.cz. Uveďte hlavně číslo objednávky nebo faktury a, samozřejmě, druh zboží a důvod reklamace. Zboží nám potom pošlete na adresu Michal Byrtus - Internetové obchody, Na Vozovce 36, 779 00 Olomouc. Případně zboží přineste na reklamaci osobně do naší prodejny Na Vozovce 36, 779 00 Olomouc. Reklamaci vyřídíme nejpozději do 30 dnů a budeme vás o tom informovat. Víc o reklamacích se dočtete v „Obchodních podmínkách“ (http://www.luxusni-pera.cz/obchodni-podminky/).
 • Kam se můžu obrátit v případě otázek nebo problémů?
  Pokud máte jakékoliv otázky nebo připomínky či jiné problémy, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 773 163 895 nebo na e-mailové adrese obchod@luxusni-pera.cz. Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:00 hod.