Recenze zákazníků

Hlavně díky Heurece víme, že obchod je u zákazníků považovaný za maximálně kvalitní a spolehlivý i přesto, že na internetu není mnoho komplexních recenzí a názorů na tohoto prodejce.

Heureka.cz

Fakt, že obchod doporučuje 100 % zákazníků zapojených do recenze, je známkou absolutní kvality a spolehlivosti. Průměrné hodnocení celkové spokojenosti je na hodnotě 4,8 z 5 možných hvězdiček. Průměrná doba dodání je méně než 3 dny a 94 % zákazníků dokáže potvrdit, že na zboží nikdy nečekali déle než 10 dní.

Spokojenost zákazníků se v jejich hodnoceních opírá nejčastěji o rychlost doručení, profesionální komunikaci, velký výběr a kvalitní zboží.

Negativních hodnocení je velmi málo, někdy obsahují stížnosti ohledně vyšší ceny, jindy ohledně nedostupnosti zboží nebo opožděných objednávek.

Zbozi.cz

Také na tomto portálu je 100procentní spokojenost zákazníků. A to celkově i v dílčích sledovaných parametrech jako dodací doba, komunikace a stav zboží. Zákazníci ve svých hodnoceních chválí profesionální komunikaci, ochotu, rychlost, výběr i kvalitu produktů. Těžko tu najdeme stížnosti.

Facebook

I když v recenzi na facebookové stránce e-shopu je velmi málo hodnocení, známka spokojenosti je 5/5 hvězdiček a v komentářích si můžeme přečíst velebení na preciznost, rychlost, komunikaci, vstřícnost, výběr i dárek k objednávce.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Luxusni-noze.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Luxusni-noze.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Luxusni-noze.cz.
Rezenicu na e-shopu Luxusni-noze.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Luxusni-noze.cz

2%
Sleva

Sleva 2%, platí na vše

  • Neomezená platnost
  • Využilo 39 lidí