Luxusni-noze.cz slevové kódy a kupóny

2%
Sleva

Sleva 2%, platí na vše

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma u objednávky nad 1500 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Akční nabídky

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Popis obchodu Luxusni-noze.cz

„Značkové nože pro pravé muže“ – to je motto internetového obchodu luxusni-noze.cz, který se specializuje na prodej značkových keramických, kuchyňských, kapesních, loveckých, nebo dokonce ozdobných nožů, ale i mečů a dalších ostrých nástrojů.

Luxusní nůž z kvalitního materiálu není jen nástroj, ale i umělecké dílo. Důkladně vypracované detaily vyvolávají respekt i emoce. Přesto každé takové nádherné umělecké dílo je maximálně funkční a užitečné pro všechny účely, pro které bylo navržené.

V široké nabídce e-shopu najdete nože legendárních značek Victorinox, Böker, Marttiini, Mikov atd. Nože kapesní, zavírací, s pevnou čepelí, multifunkční, damaškové, pouzdra a příslušenství k nožům, břitvy na holení, příbory, manikúry, nůžtičky, vybavení na grilování, jednoduše všechno, co k tomu patří.

Spolehlivý nůž patří do výbavy každého muže. A to bez ohledu na to, zda jste kuchař, lovec nebo horolezec. E-shop luxusni-noze.cz vám nabízí i možnost laserového gravírování. Na svůj nůž si tak můžete přidat jméno nebo monogram podle vašeho výběru na čepel nebo na rukojeť. Uděláte ho tak ještě unikátnějším a osobnějším.

Web e-shopu je trochu zastaralý a zasloužil by si modernizaci. Produkty můžete vyhledávat pomocí hlavního menu v levém bočním panelu se základními kategoriemi produktů, které si však můžete přepnout i na seznam značek (výrobců). Další možností vyhledávání je tzv. rychlé vyhledávání v krátkém formuláři, kde zadáte cenu a několik kategorií, případně název produktu.

Přestože web by snesl vylepšení, detaily produktů obsahují dostatečně kvalitní fotografie i popisy. Výhodou jsou také recenze zákazníků, které najdete nebo můžete přidávat u konkrétních produktů.

Výhody e-shopu luxusni-noze.cz:

-          Široký sortiment

-          Kvalitní značkové produkty

-          Možnost gravírování

-          Rychlé a spolehlivé doručení

-          Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

-          Profesionální komunikace

-          Jednoduché vrácení a reklamace

-          Osobní odběr

Nevýhody e-shopu luxusni-noze.cz:

-          Web by si zasloužil modernizaci

-          Kamenná prodejna pouze v Olomouci

Co říkají o e-shopu luxusni-noze.cz zákazníci:

Málokterý e-shop má na Heurece 100procentní doporučení. Zákazníci tohoto obchodu jsou převážně muži, kteří vědí, co hledají, a potrpí si na to. Přesně na tuto skupinu se prodejce zaměřuje. Kvalita, spolehlivost, rychlé doručení, kvalitní servis a možnosti personalizovaného gravírování tak vytvářejí zákazníky spokojené nejen s funkčními, ale i krásnými nástroji. Stížnosti nespokojených jdou opravdu ojedinělé.

Jak použít kód na Luxusni-noze.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Luxusni-noze.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Slevový kupón" a potvrďte tlačítkem "Odeslat".

Nejčastější otázky pro Luxusni-noze.cz

 • Jaké možnosti platby můžu využít?
  Platit můžete běžným způsobem na dobírku, tedy až při převzetí objednávky přímo dopravci nebo na poště. Předem můžete platit online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu GoPay. Také můžete využít tzv. ePlatbu přes tlačítka některých bank, která také prochází přes GoPay. Běžný bankovní převod je další možností, avšak připsání peněz na účet prodejce v tomto případě může trvat i několik dní. Při osobním odběru můžete platit i v hotovosti.
 • Jaké způsoby dopravy mám na výběr?
  Vybrat si můžete přepravní službu PPL, také služby České pošty jako Balík do ruky, Balík do balíkovny a Balík na poštu, zboží si můžete nechat zaslat na výdejní místo Zásilkovny, případně si objednávku můžete přijít vyzvednout i osobně do prodejny v Olomouci. Jednotlivé druhy dopravy jsou zpoplatněné podle ceníku, který najdete na webu. Avšak při nákupu nad 1500 Kč máte dopravu zdarma.
 • Můžu si objednat i vlastní gravírování?
  Samozřejmě. E-shop vám nabízí i možnosti laserového gravírování na čepel nebo na rukojeť nože. Cena gravírování je 350 Kč a musíte ho zaplatit předem. Gravírování si můžete objednat na webu e-shopu v části „Gravírování nožů“ (https://www.luxusni-noze.cz/kategorie/gravirovani-nozu/). Vyberete si písmo, zadáte text či monogram a vyberete si, samozřejmě, nůž, který chcete gravírovat.
 • Jak dlouho budu čekat na doručení zboží?
  V závislosti na zvoleném způsobu dopravy a platby můžete objednávku očekávat za normálních okolností do 2 až 5 pracovních dní. Průměrná dodací doba je méně než 3 dny.
 • Jak a kdy můžu odstoupit od kupní smlouvy?
  Od kupní smlouvy můžete odstoupit do 14 dní od převzetí zboží. To znamená, že v této lhůtě se můžete rozhodnout vrátit zboží bez udání důvodu. O tomto záměru byste měli informovat prodejce ve stanovené lhůtě ideálně prostřednictvím e-mailu na adresu obchod@luxusni-noze.cz. Poslouží vám vzorový formulář, který najdete na webu e-shopu (https://www.luxusni-noze.cz/docs/odstoupeni.doc). Následně do dalších 14 dní od oznámení jste povinní poslat zboží nepoužité, nepoškozené, v původním balení a se vší potřebnou dokumentací na adresu Michal Byrtus - Internetové obchody, Na Vozovce 36, 779 00 Olomouc.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  O reklamaci prodejce informujte na telefonním čísle +420 773 163 895 nebo na e-mailové adrese reklamace@luxusni-noze.cz. Je potřebné uvést číslo objednávky nebo faktury, popis či název zboží a důvod reklamace. Reklamované zboží potom spolu s kopií faktury a popisem důvodu reklamace pošlete poštou na adresu Michal Byrtus - Internetové obchody, Na Vozovce 36, 779 00 Olomouc. Reklamace bude vyřízená nejpozději do 30 dní.
 • Kam se můžu obrátit s dalšími otázkami nebo jinými problémy?
  Pokud si nevíte rady, během pracovních dní mezi 8:00 a 16:00 hod neváhejte kontaktovat zákaznické centrum na telefonním čísle +420 773 163 895 nebo napište e-mail na adresu obchod@luxusni-noze.cz. Využít můžete také online kontaktní formulář na webu e-shopu v části „Kontakt“ (https://www.luxusni-noze.cz/kontakt/) či online chat.