Slevy, kupóny a slevové kódy Lunzo.cz

Doprava vždy zdarma!

  • Neomezená platnost
  • Využilo 47 lidí
Využít akci

S blížícími se Vánoci pravděpodobně mnoha mužům přebíhá mráz po zádech v okamžiku, když si vybaví dlouhé fronty v obchodních domech a desítky minut, které v nich budou muset strávit, jestliže budou chtít potěšit své blízké dárky podle jejich představ. V dnešní moderní době se je ovšem možné podobnému martyriu vyhnout kupříkladu pomocí nákupu v Lunzo.cz.

Lunzo.cz se pyšní mimořádně pestrým sortimentem zboží

Lunzo.cz je eshop,v němž je možné zakoupit v podstatě vše bez toho, aby musel nakupující vytáhnout paty z obývacího pokoje. Vybírat je možné z pestrého sortimentu oblečení a doplňků, bot, kabelek, batohů i peněženek. V sekci Dům a Zahrada si na své přijdou všichni kutilové. Ti zde mohou do zásoby nejen nakoupit semínka na jaro, ale potěšit nějakou drobností i své domácí mazlíčky. Lunzo.cz vyniká i pestrou nabídkou elektroniky, kde herní konzole jistě potěší každého dospívajícího mladíka. Na své si ovšem přijdou i milovníci sportu, přičemž Lunzo.cz myslí dokonce i na příznivce sportovního rybaření.

 

Lunzo.cz potěší partnera i děti

Především v tomto období je Lunzo.cz ideálním místem k nákupu šperků a hodinek, jež potěší vaše blízké. Za velmi přijatelné ceny tu je možné koupit prsteny, náušnice i křišťálové náramky, které budou krášlit každou ženu. Zcela jiné dárky pochopitelně potěší děti, ať již se jedná o plyšové nebo dřevěné hračky, hračky do vody i na den. Moderním trendem dneška jsou vzdělávací hračky.

 

Výhody eshopu Lunzo.cz

  • Velmi nízké ceny
  • Přehlednost e-shopu
  • Pestrý sortiment zboží

 

Nevýhody eshopu Lunzo.cz

  • Delší dodací lhůty
  • Občasné dodání nekompletního zboží

 

Co říkají o eshopu Lunzo.cz zákazníci?

Zákazníci tohoto eshopu si nemohou vynachválit velmi sympatické ceny i jeho přehlednost. V nabídce jsou tisíce produktů, které umožňují výběr k plné spokojenosti zákazníka. Produkty jsou podle zkušeností klientů nabízeny i s 50-90 % slevou v porovnání s jinými eshopy.

Nejčastější výtky směřují k dlouhým dodacím lhůtám, což je zapříčiněno hlavně tím, že Lunzo.cz funguje jako zprostředkovatel zboží. Může se tak stát, že je zboží dodáno až za 25 dní.

 

Lunzo.cz se snaží svým klientům předcházet

Delší dodací lhůty na zboží dodávané z Číny a Tchajwanu se snaží Lunzo.cz kompenzovat tím, že poštovné je u něho zdarma. Jistě potěší i Lunzo sleva 50 Kč, kterou eshop poskytuje na první objednávku.