Recenze zákazníků

Lidl-shop vyhrává především v poměru ceny a kvality. Tady prakticky velmi těžko hledá konkurenci. Pokud k tomu přidáme i rychlé dodání domů a přehledný e-shop s opravdu širokým sortimentem, kde každý týden přibývají nové produkty, máme z toho velmi oblíbené místo na nákup.

Při přebírání objednávek byste si však měli dát pozor na to, zda vaše objednávka není poškozená. Často ne celkem ideální balení totiž způsobí, že se cestou něco stane. To jsou zřejmě nejčastěji hlášené problémy od zákazníků.

Heureka

O oblíbenosti e-shopu svědčí čísla. Doporučuje ho až 96 % zákazníků a s průměrným hodnocením 4,7 z 5 možných hvězdiček. Průměrnou dobu dodání Heureka uvádí méně než 4 dny a 97 % zákazníků potvrzuje, že na zboží nečekali déle než 10 dnů. Zbylá 2 procenta by vám to však snadno vyvrátila. Rychlost doručení je však to, co si kupující na e-shopu pochvalují nejčastěji. Hned potom následují ceny, kvalita, výběr a celkově pohodlné nakupování na webu.

Negativa jsou stále stejná. I na Heurece píšou zákazníci o zpožděných objednávkách, špatném balení, poškozeném zboží a někdy vyšších cenách za dopravu. Kritiky je však velmi málo.

Facebook

Na facebookové stránce má Lidl průměrné hodnocení pouze 3,3 z 5 možných hvězdiček. Podle všeho to souvisí s tím, že hodně recenzí směřuje spíše na obchodní domy s potravinami než na samotný e-shop. Lidé si v komentářích obvykle stěžují na nižší kvalitu některých produktů či potravin, nebo upozorňují na akční zboží, které nebylo dostupné, nebo ho nenašli. Na druhé straně neustále převládá velká spokojenost s cenami a většina zákazníků neustále deklaruje, že to, co v Lidlu dostanete, za stejné ceny nikde v této kvalitě nenajdete.

Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Lidl-shop.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Lidl-shop.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Lidl-shop.cz.
Rezenicu na e-shopu Lidl-shop.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Lidl-shop.cz

Akce

Slevy s Lidl

  • Platí do 31. 5. 2021
  • Využilo 261 lidí
Akce

Sleva -10% na vybrané spotřební zboží

*sleva bude odečtena při pokladně *platí pro kamenné prodejny

  • Platí do 23. 5. 2021
  • Využilo 8 lidí
Akce

Akční Lidl leták

  • Neomezená platnost
  • Využilo 95 lidí
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

  • Neomezená platnost
  • Využilo 49 lidí