Kosmetika, krása a drogerie: Slevy, akce a výprodej

Je to především výsadou žen, ale i muži se snaží o sebe starat a vypadat dobře. Velký výběr e-shopů s drogerií, kosmetickými přípravky,, zkrášlovacími produkty a jiným souvisejícím zbožím na jednom místě s recenzemi a všemi potřebnými informacemi vám pomůže vybrat si správně. Krasa.cz, FAnn.cz či RajNehtu.cz, u každého prodejce najdete nabídku nejrůznějších kuponů, díky kterým můžete nakupovat tyto produkty běžné spotřeby ještě levněji. Inspirujte se i články o přírodní kosmetice, přečtěte si tipy na dárky a další rady z našeho magazínu.

4Home.cz

Ageo.cz

Aliexpress CZ

Alza.cz

Darkovo.cz

Dermacol.cz

FAnn.cz

Herbatica.cz

Krasa.cz

KrásnéVůně.cz

Lidl-shop.cz

Luxusni-holeni.cz

Mall.cz

Market-24.cz

NehtovyRaj.cz

Notino.cz

Parfemplus.cz

Parfemy.cz

Patro.cz

Prozdravi.cz

RajNehtu.cz

Nejnovější články z kategorie kosmetika, krása a drogerie

TIPY na vánoční dárky: Už víte, čím obdarujete své nejbližší?

Nejkrásnější svátky roku nezadržitelně klepou na dveře. Vánoce jsou především dobou, kdy se setká rodina a přátelé, na chvíli se zastaví čas a společně si všichni dosyta užijí neopakovatelnou atmosféru. Úsměv na tváři vykouzlí i dárky, které si s radostí a nadšením rozbalují i dospělí. Víte, čím je potěšit tento rok?

Celý článek

Přírodní kosmetika a ekodrogerie

Přírodní produkty zažívají v posledních letech svůj boom. Stále víc lidí vyhledává alternativní řešení k přípravkům, které jsou běžně dostupné v obchodech. Mnozí raději sahají po přírodní kosmetice a drogerii než po chemicky upravených výrobcích. Zaměřují se na produkty pocházející z roky osvědčených receptur babiček.

Celý článek