Kontakto.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Probíhající akce na Kontakto.cz

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Kontakto.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Kontakto.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Uveďte akční kód" a potvrďte tlačítkem "POTVRDIT".

 4. Krátký video návod jak používat kupóny na Kontakto.cz

  Video jak používat kupóny / kódy

Nejčastější otázky pro Kontakto.cz

 • Jaké platební metody podporujete?
  Platit můžete na dobírku, tedy přímo do rukou kurýra při převzetí zboží. Další možností je online platba kartou předem, což je nejrychlejší způsob přes platební systém Comgate. Nakonec můžete zboží zaplatit také bankovním převodem.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Využít můžete služby České pošty nebo kurýrní společnosti GLS, která vám může zboží dovézt i do zahraničí. Jednotlivé druhy dopravy jsou zpoplatněné podle aktuálního sazebníku. Avšak při nákupu od 1500 Kč máte dopravu zdarma.
 • Jak dlouho budu čekat na dodání objednávky?
  Závisí to na konkrétním produktu a jeho dostupnosti, která je uvedená na webu našeho e-shopu u jednotlivých produktů spolu s informací o přibližné dodací době. Většinu objednávek dokážeme zpracovat a odeslat už do 24 hodin od potvrzení objednávky, případně od úhrady platby za objednávku. Mějte však na paměti, že pokud vaše objednávka obsahuje různé druhy produktů s různými dodacími lhůtami, musíte počítat s tím, že dodací doba bude odpovídat nejdelší z nich, abychom vám objednávku mohli poslat najednou.
 • Kdy můžu zboží vrátit bez udání důvodu?
  Ze zákona máte právo vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Stačí, když nás kontaktujete na e-mailové adrese kontakto@kontakto.cz nebo na telefonním čísle 558 712 283. Pošleme k vám kurýra, který od vás zboží vyzvedne. Produkty, které vracíte, však musí být nepoužité a v původním stavu. Formulář pro vrácení zboží najdete na tomto linku: https://www.kontakto.cz/files/kontakto.cz/cz/form.pdf
 • Do kdy si můžu zakoupené čočky vyměnit?
  Pokud se vám v průběhu 365 dní po zakoupení čoček změní zrak, v teéo lhůtě můžete zboží zdarma vyměnit za jiné. Stačí, když nás kontaktujete na e-mailové adrese kontakto@kontakto.cz nebo na telefonním čísle 558 712 283. Pošleme k vám kurýra, který od vás zboží vyzvedne. Produkty, které vracíte, však musí být nepoužité a v původním stavu.
 • Jak mám postupovat v případě reklamace?
  Na všechny naše produkty platí 24měsíční záruka. V této době můžete jakékoliv vadné zboží reklamovat. Stáhněte, vytiskněte a vyplňte příslušný formulář (https://www.kontakto.cz/files/kontakto.cz/cz/complaint.pdf) a spolu s vadným zbožím nám ho pošlete na naši adresu. Produkty budou následně odeslané výrobci a do 30 dní se vám vyjádříme k reklamaci. Čočky posílejte v původním obalu nebo v pouzdře s roztokem, aby se zabránilo jejich vyschnutí. Výrobce si v některých případech může požádat i o lékařské potvrzení o změně zraku.

Popis obchodu Kontakto.cz

Kontakto.cz je internetový obchod, který nabízí kontaktní čočky za výhodné ceny. Spolupracuje s výrobci a dodavateli následujících značek: ACUVUE, Air Optix, PureVision, Dailies, Biofinity,, FreshLook, Soflens, Optima, Fokus, Eyeye, Horien a FitView.

V nabídce najdeme všechny druhy čoček od jednodenních, dvoudenních, přes měsíční, roční až po denní a noční, torické, progresivní, multifokální astigmatické až po barevné čočky.

Kromě čoček můžete v e-shopu koupit i oční kapky, roztoky na čočky a příslušenství na jejich udržování.

Poradenství

Kontakto.cz si zakládá na profesionalitě a odbornosti, proto má tým složený z odborníků na optometrii, kteří jsou připraveni na telefonu nebo e-mailu poradit ohledně všech důležitých otázek.

K tomu je také k dispozici na webu i Průvodce na kontaktní čočky, kde najdete různé informace od odborníků o používání kontaktních čoček i o očních poruchách.

Kromě toho na webu najdete příručky pro vady zraku, pro aplikování čoček nebo rady jak se o čočky správně starat.

Výhody nákupu v kontakto.cz:

-          Nízké ceny

-          Pravidelné a rychlé odesílání objednávek

-          Kvalitní produkty od renomovaných výrobců

-          Velký výběr

-          Výhodný věrnostní program

-          Užitečné dárky k objednávkám

-          Profesionální komunikace a poradenství

Nevýhody nákupu v kontakto.cz:

-          V některých případech nesprávné informace o dostupnosti produktů

-          Občas nesprávně doručené objednávky

Co říkají o kontakto.cz zákazníci

Je nutné říct, že drtivá většina zákazníků jsou věrní, vracející se spokojení zákazníci, kteří obchod považují za nejlepší svého druhu. Vyzdvihují rychlé doručení, někdy až extrémně rychlé, velký výběr, dobré ceny a mnozí i velmi ochotnou komunikaci. No a v neposlední řadě je kvalita produktů, se kterou jsou zákazníci také ve velkém spokojení.

Občas si však někdo postěžuje na neavizovanou nedostupnost zboží a s tím spojené zpoždění objednávek.