Recenze zákazníků

Mezi muži, ale i ženami je to mimořádně oblíbený a využívaný e-shop s erotickými produkty. Vyznačuje se rychlostí, diskrétností, výhodnými cenami i velkým výběrem. Není divu, že obchod v minulosti 10krát vyhrál Cenu kvality v anketě Shop roku. Jak tedy vypadají jednotlivé recenze?

Heureka.cz

Až 98 % zákazníků nákup v tomto obchodě jednoznačně doporučuje. A jejich průměrná spokojenost je 4,9 z 5 možných hvězdiček, což je velmi vysoko. Průměrná doba dodání je 2 dny a prakticky všichni kupující potvrzují, že nikdy na zboží nečekali déle než 10 dní.

To, co uvádíme v úvodu, platí. Rychlost doručení je nejčastěji uváděným pozitivem mezi spokojenými zákazníky. Ti však často oceňují také velmi dobře zařízenou diskrétnost, vstřícnou komunikaci, dobré ceny i velký výběr různých produktů. Přesto někteří zákazníci zanechávají negativní komentáře ohledně opožděných objednávek, ne celkem dobrého jednání nebo nevyhovujících produktů. Je jich však málo.

Slevomat.cz

Průměrné hodnocení je 4,7 z 5 možných hvězdiček a zapojilo se více než 2300 zákazníků. Drtivá většina z nich zanechala stoprocentní, teda 5hvězdičkové recenze. Lidé ve slovních hodnoceních opět vyzdvihují rychlost, diskrétnost, ale také výhodné ceny u akčních balení některých produktů a podobně. Většina z nich nemá prakticky žádné konkrétní námitky. Občas někoho trápí zpoždění objednávky, občas nesprávně dodané zboží.

Skrz.cz

Také na tomto portálu najdeme velmi vysoké hodnocení. Konkrétně obchod dostal od zákazníků úctyhodných 94 %. Slovní hodnocení tu sice chybějí, avšak negativních hodnocení najdeme jen velmi málo. V recenzích jsou však zapojené stovky lidí, a tak můžeme vysoce pozitivních 94 % a minimální množství stížností považovat za směrodajné informace.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Kondomshop.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Kondomshop.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Kondomshop.cz.
Rezenicu na e-shopu Kondomshop.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Kondomshop.cz