Nechte je zazářit v plné kráse!

Nechte je zazářit v plné kráse!

Vánoce. Nejkrásnější období v roce, kdy se na chvíli zastaví čas a v kruhu rodiny a nejbližších si každý z nás vychutnává chvíle plné klidu a nezapomenutelné atmosféry. Pohádkové Vánoce vykouzlíte i díky efektnímu osvětlení stromku, domu i zahrady. Neexistuje příjemnější způsob, jak prožít dlouhé a tmavé zimní večery. Víte, jaká světýlka, řetězy nebo postavičky rozzáří váš domov tento rok?


Klasika či záplava barev?

Symbolem Vánoc je stromek, který se v interiéru stává dominantním prvkem během celých svátků. Ať je ten váš ozdobený v jakémkoliv stylu, správný a jedinečný šmrnc mu dodají světélka. Uklidňující a elegantní zároveň. Závisí jen na vás, zda dáte přednost klasice v podobě světelného řetězu v tradiční bílé nebo žluté variantě, LED žárovkám nebo žárovkám, které hýří barvami. Osvětlení na stromek zvětší nabídka různé světelné módy od stálého svícení až po blikání a vy sami ho můžete přepínat podle nálady.

 

 

Vybrat si můžete nejen z barev, velikosti světýlek nebo délky přívodního kabelu samotného řetězu. Nejsou vám po chuti nekonečné kabely, které správné rozmístění světýlek jen komplikují, a s výsledkem stále nejste spokojení? Sáhněte po bezkabelovém provedení světýlek, které vypadají jako svíčky a na stromku vypadají skutečně dokonale.

 

Světelné představení v exteriéru

Během Vánoc nezapomeňte ani na váš dům, zahradu, okna nebo balkon. I exteriér je místem, které se během svátků dokáže pod záplavou světýlek přeměnit na úžasné pohádkové místo. Pokud chcete, aby váš dům zazářil, musíte mít na paměti několik věcí:

  • před samotnou koupí důkladně zvažte, kde chcete světla použít a podle toho vybírejte jejich délku
  • ujistěte se, že je v dosahu elektrická zásuvka
  • myslete také na to, že světelné řetězy, závěsy nebo postavičky musí být voděodolné.

Kreativitě se meze nekladou, zkuste se však vyhnout mixování různých druhů a barev, jinak bude výsledný efekt působit kýčovitě. Vaše okna zazáří se stylovou světelnou sítí nebo deštěm, na stromy v zahradě či na balkon se hodí jednoduché řetězy, které můžete z pohodlí domova například i načasovat.

 

 

Pokud chcete sousedům nebo kolemjdoucím připravit stylové vánoční světelné představení, investujte do LED projektorů, které se mezi zákazníky těší stále větší oblibě. Projektor vytváří pohyblivé světelné vločky nebo jiné vzory podle vašeho přání nejen na fasádě domu nebo zdi, ale i v interiéru. I díky této trendy vychytávce se odlišíte od vašich sousedů a v interiéru ho využijete klidně na vánoční nebo silvestrovskou party.

 

Světelné dekorace

Pokud patříte mezi kreativní duše, kterým nechybí nápady, při vytváření vánočních dekorací oceníte jemné světelné řetězy. Zakomponovat se dají skutečně kdekoliv. Stříbrný drát s jemnými světýlky nebo řetěz s mini LED žárovkami můžete použít na výzdobu adventního věnce, krbu nebo je vložte do skleněné nádoby spolu s vánočními koulemi nebo ozdobami. Jejich výhodou je, že jsou napájené bateriemi a tím pádem neexistuje v interiéru omezení jak a kde je využít.

 

 

Na Vánocích je nejdůležitější atmosféra. Podtrhněte ji a ukažte svůj osobitý styl i pomocí světla a osvětlení. Právě ono přináší do každého domova klid, po kterém každý z nás nejen během svátků touží.

Široký sortiment vánočního osvětlení ve vynikající kvalitě nabízí například e-shop Kokiskashop.cz. Využijte jejich slevový kód v Inspinariu, který se vztahuje na všechno nezlevněné vánoční osvětlení, a ušetříte tak až 15 % ze svého nákupu.  Můžete si tak dopřát nádhernou vánoční atmosféru a potěšit nejen svoje oko, ale i peněženku.