Popis obchodu KnihyKazda.cz

E-shop KnihyKazda.cz provozuje Nakladatelství Kazda, které si od roku 2014 stanovilo za cíl přinášet čtenářům ne celkem běžné a mainstreamové knihy. Právě naopak, najdete zde výjimečné knihy o přírodě, udržitelnosti, netradičním cestování, umění či zdravém životním stylu.

Hlavním mottem nakladatelství je „Knihy, které mají smysl“.

Samozřejmě, kromě tradičních tištěných knih najdete v nabídce e-shopu také audioknihy, elektronické knihy, knihy ve slovenštině a k tomu také různé tituly na DVD a CD, které korespondují s uvedenými tématy, kterým se nakladatelství věnuje.

Nabídka je plná populárně-naučných titulů skutečně pro všechny generace. Od dětských leporel přes cestopisy či atlasy až po náročná díla od předních světových vědců.

Na webu e-shopu najdete přímo v hlavním menu i sekci s blogem pod názvem „Recenze a rozhovory“, která se věnuje různým knižním titulům nebo zajímavým osobnostem.

Web je jednoduchý, přehledný a dá se říct, že i designově kvalitní. Dominuje mu velký banner pod horní lištou s hlavním menu, pod bannerem najdete vstup do českých knih, slovenských knih i audioknih, aktuální novinky, nejprodávanější tituly, tipy nakladatelství a novinky z blogu.

Výhody e-shopu KnihyKazda.cz:

-          Nabídka zajímavých naučných knih

-          Navíc audioknihy, e-knihy, DVD i CD

-          Přehledný web

-          Doprava zdarma při nákupu nad 799 Kč

-          Jednoduché vrácení zboží

-          Profesionální komunikace

-          Blog

Nevýhody e-shopu KnihyKazda.cz:

-          Někdy delší dodací doba

-          Chybí možnost osobního odběru

Co říkají o e-shopu KnihyKazda.cz zákazníci:

Zákazníci, kteří zavítají do tohoto e-shopu, hledají knihy se specifickým obsahem, takže vědí, za čím jdou. Není to tedy e-shop pro běžné knižní konzumenty. Avšak tato skupina zákazníků si výběr, kvalitu, komunikaci, servis i rychlost obchodu velmi pochvaluje. Občas však najdeme info o delší dodací době.