Slevy, kupóny a slevové kódy KnihyDobrovsky.cz

Tento obchod nyní nenabízí žádné kupóny

Tištěná kniha nebo e-kniha? Vše, co si ráčíte přát. Internetový obchod Knihy Dobrovský má na skladě přes 70 000 výtisků. Kromě knižních novinek a bestsellerů tam najdete také světovou i českou beletrii, odbornou literaturu, detektivky nebo dokonce společenské hry. Dopravu zdarma navíc nabízejí už od 799 Kč.

Jeden obchod

Že je jeden obchod málo? Tak to jste na omylu. V tomhle případě to totiž naprosto stačí. Na jednom místě si můžete přehledně prohlédnout tisíce různých knih. E-shop je má rozdělené do kategorií tak, aby čtenářům usnadnil hledání své oblíbené knížky. Najdete tu také bestsellery, bez kterých nebudete moct jít večer spát.

Za hubičku

Může se vám stát, že díky obrovskému výběru, který e-shop nabízí, nebudete vědět, kterou knihu si koupit dříve. A co takhle jich koupit rovnou více najednou? Samozřejmě! Protože doprava zdarma vás čeká už při nákupu nad 799 Kč. A to by byla škoda nevyužít.

Výhody

- Rychlost doručení
- Velký výběr zboží
- Skvělá komunikace

Nevýhody

- Vyšší ceny některých knih
- Cena dopravy

Co říkají na KnihyDobrovsky.cz zákazníci?

Knihy Dobrovský jsou pro zákazníky ověřenou kvalitou. Rádi se do e-shopu vrací nejen proto, že jejich web dobře znají, ale i pro jeho systém a uspořádání. Pochvalují si převážně velký výběr knih ze všech různých žánrů. Dalším z důvodů, proč zde klienti nakupují opětovně, je zcela jistě i skvělá komunikace obchodu a rychlost, se kterou jsou schopni připravit a doručit objednávky.
Každá věc na světě má ale i svou temnou stránku. Z pohledu zákazníků je to v tomhle případě hlavně to, že cena dopravy je vyšší. Kompenzuje to ale i fakt, že svým zákazníkům nabízí hned několik způsobů doručení.