Recenze zákazníků

Na webu chybějí také komplexní recenze Klingel.cz, a tak se musíme opřít jen o sdílené zkušenosti zákazníků na různých místech. Konceptu zásilkové společnosti, bohužel, často ve vztahu k zákazníkům chybějí hlavní výhody e-shopů, tedy rychlé doručení, promptní řešení problémů i informace o kvalitě produktů.

Takže jako zákazník můžete často velmi dlouho čekat na vaše objednávky, jejich stav nakonec nemusí odpovídat vašim očekáváním a vykomunikovat včasné vyřešení problémů může být také těžké. Na druhé straně vás potěší velký výběr produktů, hlavně v oblasti módy a textilií, a také pravidelné akce, kde můžete při troše štěstí a šikovnosti ušetřit opravdu dost peněz.

Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Klingel.cz

40%


Pozitivní hodnocení: 2
Negativní hodnocení: 2
Dodací lhůta (dny): 21

Hodnocení obchodu

Jaroslava Zvolánková

Pozitiva:


 • Velký výběr produktů a kvalita materiálů

Negativa:


 • Někdy jsou velmi dlouhé dodací lhůty, takže sezónní zboží je nutné objednat se značným předstihem.
 • Na letní sandály jsem čekala 2 měsíce. Jinak 2-3 týdny.

Hodnocení uživatele Jaroslava Zvolánková:

Doporučení e-shopu:

Dodací lhůta (dny):
25


Objednávala jsem písemně i telefonicky, přes internet nejsem tak zručná. Ač jsem se několikrát zklamala - dlouhá délka dodání, nebo nemožnost uplatnit nabízené výhody, vždy jsem ocenila kvalitní a nadčasové oblečení - již přes deset let. Zklamáním jsou pro mě slevy, které jsou nabízené např. jen na internetu. Zrovna dnes jsem si objednávala za cca 2500,- obsluha byla milá, vše proběhlo v pořádku. Za necelou půl hodinu mi volala jiná operátorka, že mám možnost uplatnit slevu 250,- a co si objednám. Upozornila jsem jí na již uskutečněnou objednávku ale k tomu už sleva nešla připsat. Nabídla mi další zboží u kterého bych platila další poštovné, takže vlastně sleva jako žádná. Proč mě na slevu neupozornila hned první operátorka? - prý to nejde. Proč mi je najednou nabízena sleva telefonicky, půl hodiny po již uskutečněné objednávce je divné. Promiňte, připadá mi to jako "hele ozval se zákazník, skočíme po něm, co když ještě něco přidá." Už několikrát jsem váhala, jestli si mám ještě objednávat - ceny stále stoupají /chápu, že všude/ a když si jako dlouholetá zákaznice musím slevy "zasloužit" , tak mě to odrazuje. Přeji vám spokojenější hodnocení a doufám, že budete mít sebereflexi a otisknete ho mezi těmi jen pochvalnými. Jaroslava

paní

Eva

Pozitiva:


 • výběr produktů dle katalogu dobrý

Negativa:


 • vysoké ceny, které neodpovídají kvalitě

Hodnocení uživatele Eva:

Doporučení e-shopu:

Dodací lhůta (dny):
12


Objednány džíny za cca 1500 Kč, velikost dle tabulky. Po prvním nošení se velmi vytáhly, a to vzhledem k nekvalitnímu materiálu. Za tuto cenu velmi předraženo. Byl to můj první a současně poslední nákup zde, rozhodně nedoporučuji.

Předložky do koupelny

Jitka

Pozitiva:


 • velký výběr

Negativa:


 • vysoké ceny, které neodpovídají kvaliě

Hodnocení uživatele Jitka:

Doporučení e-shopu:

Dodací lhůta (dny):
40


Na dodací lhůtu tam ani nemáte tolik dnů ...... čekala jsem na předložky 2 měsíce ......za tři předložky ....2 x 50 cm a 1x 50x80 cm jsme zaplatila cca 2500 kč.....počítala jsem tedy, že to bude pecka..... jsou krásné, to ano .....ale neustále chlupatí ..... v tomto e-shopu již nikdy více

Vše bezva

Hana

Pozitiva:


 • Nabidka
 • ceny

Hodnocení uživatele Hana:

Doporučení e-shopu:

Dodací lhůta (dny):
6


Velký výběr oblečení, bot i bytového textilu. Nemela jsem žádny problem a jsem spokojena


Vaše recenze na e-shop Klingel.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Klingel.cz.
Rezenicu na e-shopu Klingel.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Klingel.cz

Akce

Objednávka KliNGEL katalógu

 • Neomezená platnost
 • Využilo 66 lidí