Klenotyaurum.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Nákupy Ona Dnes

Nakupujte v období 18.10. - 24.10.2021 s Nákupy ONA DNES a využijte 20% slevu na vše

 • Platí do 24. 10. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Zaregistrujte se do Klenoty Klubu a využívejte slevy a výhody

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Klenotyaurum.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Klenotyaurum.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "UPLATNIT SLEVOVÝ KUPÓN" a potvrďte tlačítkem "UPLATNIT SLEVU".

Nejčastější otázky pro Klenotyaurum.cz

 • Jakým způsobem můžu zaplatit objednávku?
  Zboží můžete zaplatit tradičním způsobem na dobírku, tedy přímo do rukou přepravce při přebírání zásilky. Kromě toho však můžete zaplatit i předem, a to online platební kartou nebo bankovním převodem.
 • Jakým způsobem doručujete objednávky?
  Zboží si můžete vyzvednout i osobně v naší pražské prodejně U Libeňského Pivovaru 10. Jinak vám ho na vaši adresu doručí přepravní služba PPL.
 • Kdy můžu očekávat doručení zásilky?
  Maximální dodací doba je do 7 pracovních dní. Závisí to na dostupnosti zboží a způsobu platby. Obvykle to však zvládneme zhruba do 3 dní.
 • Jak a kdy můžu odstoupit od kupní smlouvy a vrátit zboží?
  Zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dní od převzetí objednávky. Odstoupení od kupní smlouvy nám však musíte oznámit písemně, ideálně prostřednictvím vzorového formuláře, který najdete na našem webu (https://www.klenotyaurum.cz/media/2018/12/1/9/Klenoty-aurum-vzorovy-formular-odstoupeni-od-smlouvy.jpg). Vyplněný formulář s oznámením o odstoupení od smlouvy nám můžete zaslat písemně i na e-mailovou adresu eshop@klenotyaurum.cz. Zboží nám potom čisté, nepoškozené, v původním obalu, se vší dokumentací a příslušenstvím a s přibaleným formulářem a dokladem o koupi pošlete na adresu KLENOTY AUROM s.r.o., U Libeňského pivovaru 10, 180 00 Praha 8.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  V průběhu záruční doby můžete, samozřejmě, uplatnit právo na reklamaci. Potřebujete k tomu záruční list, který může i nemusí být součástí zásilky, kterou vám zašleme při koupi zboží. Pokud ho nemáte, nahradíte ho dokladem o koupi produktu, který dostanete vždy. Tento doklad si uschovejte, protože bez něho produkt reklamovat nemůžete. Reklamované zboží potom spolu s tímto dokladem nebo záručním listem a také s průvodním listem s popisem a fotkami závady pošlete na naši adresu, Klenoty Aurum s.r.o., U Libeňského pivovaru 10, 180 00 Praha 8. Reklamaci vyřídíme do 30 dní a o jejím výsledku vás budeme informovat.
 • Jsou přesnější mechanické, nebo quartzové hodinky?
  Quartzové hodinky mají za jeden den zpoždění asi půl vteřiny. Ty lepší mechanické hodinky asi dvě sekundy. Pokud tedy jde o přesnost, vyhrávají ty quartzové.
 • Z jakého materiálu je sklíčko hodinek?
  Sklíčko hodinek může být z plastu, minerálního skla nebo ze safíru. Samozřejmě, ty nejlevnější hodinky mají plastová sklíčka. Nejběžnější jsou ta minerální. Nejdražší kusy disponují kvalitními safírovými sklíčky, která jsou velmi odolná vůči škrábancům.
 • Jsou „water resistant“ hodinky opravdu vodotěsné i při plavání?
  Je to takto. Hodinky s označením „water resistant 30m“ znamená, že hodinky snesou pouze lehký déšť nebo mytí rukou, ale určitě ne plavání. „Water resistant 50m“ snesou déšť a mytí rukou. „Water resistant 100m“ jsou už určené i na plavání, šnorchlování nebo potápění bez dýchacího přístroje. Nu a ty s označením „water resistant 200m“ jsou dokonce vhodné i na potápění s dýchacím přístrojem, takže do větších hloubek.
 • Jak funguje výkup zlata?
  Za 1 gram zlata kvality 585/1000 dostanete 600 Kč v hotovosti, případně si můžete vybrat jakékoliv zboží v dvojnásobné hodnotě výkupní částky za zlato. Zbytek, samozřejmě, doplatíte. Musíte být však starší než 18 let. Vykoupíme od vás zlaté šperky a jejich zlomky, čisté a bez kamínků. Šperky s kamínkem nebo špinavé určitě nepřijmeme. Důležité je také vědět, že výkup zlata za protihodnotu se nevztahuje na produkty značky Mt. Blanc, Festina, Swarovski, také ani na snubní prsteny, jakékoliv opravy, výrobu na zakázku nebo na dárkové šeky. Nevztahuje se to ani na zlevněné produkty.
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek nebo problémů?
  Pokud máte jakékoliv otázky, zavolejte nám na naši infolinku +420 725 208 291, kde jsme vám k dispozici od pondělí do pátku mezi 9:00 a 17:00 hod.
 • Jaké výhody získám členstvím v Klenoty klubu?
  S kartou našeho Klenoty klubu se stáváte naším věrným zákazníkem, který může tyto výhody využívat při nákupu v kamenných prodejnách i v e-shopu. Stačí se přihlásit online na našem webu. Získáváte mnohé výhody, jako jsou např. narozeninové či výroční slevy 15 %, ale hlavně můžete využívat bodový systém, díky kterému získáváte slevu 2 až 6 % na základě vašich nasbíraných bodů. Kromě toho máte nárok na baterie do hodinek zdarma, máte přístup ke zvýhodněným klubovým cenám na vybrané produkty a novinky budete dostávat jako první.

Popis obchodu Klenotyaurum.cz

Jde o největší síť značkových obchodů se šperky a hodinkami v České republice. Prodejce nabízí široký sortiment zlatých, stříbrných, briliantových a jiných šperků, hodinek a luxusních značkových šperků.

Klenoty Aurum se chlubí tím, že nabízejí to nejlepší ze šperkařského a hodinářského segmentu. Spolupracují se špičkovými distributory a značkami, které mají minimálně dvakrát do roka nové kolekce produktů, různé další limitované edice a jiné speciální nabídky nových výjimečných produktů.

Prodejce je na trhu už více než 60 let a jeho kamenné prodejny nebo e-shop je tu pro každého, kdo hledá kvalitní šperk pro sebe, pro svoji lásku, nejbližší nebo přátele.

Klenoty Aurum jsou stabilní společností, která má v České republice 47 zaběhnutých kamenných prodejen, je výhradním distributorem značek, jejichž produkty prodává, a tak poskytuje svým zákazníkům jistotu, že nakupují skutečně ověřené a kvalitní šperky.

Všechny a větší brilianty tady koupí spolu s mezinárodně uznávaným certifikátem EGL. Všechny zlaté a stříbrné šperky mají české puncové označení.

Pokud se stanete členem exkluzivního Klenoty klubu jako věrný zákazník, získáváte přístup k více slevám a výhodám, které můžete využívat až do konce života.

Web není špatný, i když v některých recenzích si přečteme, že by mohl být i přehlednější. V současnosti je však kategorizace a zobrazování či filtrování produktů poměrně přehledné. Detaily produktů by však mohly obsahovat víc fotografií, hlavně těch okrasných a ozdobných detailů, které dělají tyto výrobky tak výjimečnými. Někdy jsou i informace o výrobku poměrně strohé.

Přesto si tu však ze skutečně široké nabídky vyberou ženy i muži. Kategorie a podkategorie obsahují velký výběr a intuitivní filtraci. Prohledávat produkty můžete v hlavním menu i na základě vaší oblíbené značky. A věřte, že zde najdete ty nejlepší značky na světě jako např. Armani Exchange, Boss, Diesel, Festina, Fossil, Gucci, Jaguar, Lacoste, Michael Kors, Swarovski apod.

Na homepage máte vždy graficky atraktivně zvýrazněné aktuální kampaně, novinky, speciální nabídky, aktuální slevy, výprodejové zboží, nejprodávanější zboží, doporučené produkty apod.

Výhody nákupu na klenotyaurum.cz

-        Poměrně rychlé doručení

-        Široký sortiment

-        Kvalitní značkové produkty

-        Kamenné prodejny

-        Osobní odběr

-        Věrnostní program

-        Dostupnost zboží

-        Certifikáty pravosti a kvality

-        Zpětný výkup zlata

-        Slevy, akce, výprodeje

Nevýhody nákupu na klenotyaurum.cz

-        Ne úplně obsažný detail produktů

-        Chybí víc informací

-        Omezené možnosti dopravy

Co říkají o e-shopu klenotyaurum.cz zákazníci

Nedá se popřít, že obchod prodává skutečně kvalitní, originální a unikátní produkty vysoké kvality. Vědí to i zákazníci, kteří pokládají Klenoty Aurum za luxusní obchod s dobrými cenami. Při nákupu online mnoho zákazníků oceňuje rychlé doručení, dobrý zákaznický servis, velký výběr a profikomunikaci. Málokdy se objeví stížnosti. Možná občas, když se opožďuje některá objednávka.