Recenze zákazníků

Produkty, které Klarstein.cz nabízí, jsou kvalitní a za dobré ceny. Dodací lhůty jsou velmi příznivé a příjemný web zprostředkovává dobrou uživatelskou zkušenost. To jsou hlavní silné stránky e-shopu, který se těší všeobecné oblibě. Výraznější nedostatky podle recenzí obchod nemá. Občas se zpozdí objednávka, občas dorazí poškozená a občas zákazník nemá správný návod na použití. To všechno se dá napravit.

Heureka.cz

E-shop doporučuje 93 procent zákazníků na Heurece a společně ho oznámkovali na 4,7 z 5 možných hvězdiček. Průměrná doba dodání je 4,7 dne a 96 procent všech kupujících potvrzuje, že nečekali na zboží déle než 10 dní.
Takže rychlost, kvalita, ceny, pěkný web, ale v neposlední řadě výborná komunikace se zákazníky. To je něco, co si člověk zapamatuje a pro se rád vrací. Dokonce i tehdy, když zažije zpoždění objednávky nebo si rozbalí poškozené zboží.

Zbozi.cz

Tady najdeme celkově 60 % spokojených zákazníků. 75 % z nich je spokojených s termínem dodání i s komunikací s e-shopem. Několik lidí si stěžuje na termín dodání, a že zboží přišlo poškozené. Na zbozi.cz je však zatím málo hodnocení na komplexní recenzi.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Klarstein.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Klarstein.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Klarstein.cz.
Rezenicu na e-shopu Klarstein.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Klarstein.cz

Akce

Při nákupu nad 4990 Kč poštovné ZDARMA!

  • Neomezená platnost
  • Využilo 176 lidí
Akce

Klarstein.cz slevy na Kuchyňské roboty

  • Platí do 16. 12. 2021
  • Využilo 153 lidí
Akce

Akce na myčky nádobí

  • Platí do 16. 12. 2021
  • Využilo 7 lidí