Popis obchodu Kik CZ

Společnost založil v roce 1994 Stefan Heining otevřením první prodejny KiK v německém Düsseldorf-Garresheimu. Jde o mimořádně úspěšnou maloobchodní síť postavenou na textilním diskontu.

KiK v současnosti provozuje více než 3400 obchodů v Evropě. Zaměstnává přes 24 000 lidí a každý rok rozšiřuje síť svých prodejen i zaměstnanců. Nabízí kvalitní a zároveň cenově výhodné oblečení a jiné nepotravinářské zboží.

Každý den tu najdete nové nápady, trendy a různé vychytávky pro vaši rodinu. KiK nabízí opravdu široký módní sortiment, ve kterém si každý najde to svoje originální oblečení. Nakoupí tu ženy, muži, děti a také ti, kteří potřebují nadměrné velikosti.

Velká nabídka výrobků, dekorací, doplňků a příslušenství do kuchyně, ložnice, na balkón či zahradu vám pomůže zařídit a zútulnit váš domov. Radost můžete udělat i svým dětem, protože velká nabídka hraček, psacích potřeb a vybavení pro malé řemeslníky je opravdu zajímavá.

Výhody nákupu v KiK:

-          Výborný poměr ceny a kvality

-          Široký sortiment produktů do domácnosti

-          Nabídka oděvů nadměrných velikostí

-          Přehledné rozdělení produktů pro děti podle velikosti a věku

-          Akce, slevy, výprodeje

-          Velká síť obchodů

 

Nevýhody nákupu v KiK:

-          Kvalita některých produktů nesplňuje očekávání

 

Co říkají o KiK zákazníci

Díky nabídce nadměrných velikostí si KiK získává zákazníky, kteří jinde nakoupit neumí nebo nedokážou. Takže lidé hledající právě tento druh velikostí patří mezi spokojené a vracející se zákazníky. Mnoho jiných oceňuje i velmi výhodné ceny a také fakt, že ty nejsou na úkor kvality. Velký výběr, mnohé slevy a široká síť prodejen v zemi přispívají k tomu, že lidé dokážou najít cestu do obchodu zase a znovu. Občas však najdeme stížnosti ohledně nižší kvality produktů. Není to však pravidlem.