Akční letáky Kaufland CZ

Nejčastější otázky pro Kaufland CZ

Popis obchodu Kaufland CZ

Německý obchodní řetězec se smíšeným zbožím je v našich končinách už mimořádně známý a rozšířený. Kaufland se jako značka prezentuje především kvalitou a čerstvostí. Díky široké síti prodejen je dostupný v každém regionu.

Pro svoje zákazníky pravidelně připravuje akční slevy a soutěže, o kterých informuje prostřednictvím letáků, newsletterů i přes svoji Kaufland aplikaci.

Obchod si váží i stálých zákazníků, pro které má věrnostní program se sbíráním bodů a následnými slevami na různé druhy vybraného zboží.

Kaufland se snaží často spolupracovat i s regionálními dodavateli, díky kterým může nabízet domácí regionální sortiment v prémiové kvalitě.

Kromě toho řetězec provozuje i svoje vlastní značky produktů prakticky v každém segmentu. Ať už jsou to potraviny, kosmetika, móda, elektronika nebo jiné spotřební zboží.

Na webové stránce kaufland.sk najdete kromě jiného také množství speciálních receptů, ve kterých využijete čerstvé a kvalitní potraviny z aktuální nabídky.

Výhody nákupu v Kauflandu:

- přijatelné ceny

- výhodné akce a slevy

- regionální sortiment

- široký sortiment různého druhu

- dobrá kvalita zboží

- vlastní značky

- bezproblémové vrácení zboží

 

Nevýhody nákupu v Kauflandu:

- dlouhé řady u pokladen

- častá nedostupnost akčního zboží

- nižší kvalita některých produktů

 

Co říkají o Kauflandu zákazníci

Je to oblíbený obchod. I to, co se zdá být nevýhodou – dlouhé řady u pokladen a vyprodané akční zboží – vlastně svědčí o tom, že zákazníci do Kauflandu ve velkém hledají cestu, protože pro to mají důvod. Mnozí z nich si nákupy na tomto místě pochvalují hlavně kvůli častým akcím. Avšak také kvalita a čerstvost, kterou Kaufland často uvádí v reklamách, vytváří spokojené a věrné zákazníky. Ti také oceňují produkty místních výrobců. Kromě toho si málokdo stěžuje na to, že by měl problém s vrácením zboží koupeného v Kauflandu.