Slevy, kupóny a slevové kódy Kasa - CZ

Kasa.cz je nákupní galerie, která nabízí stovky různých produktů z mnoha kategorií. Jako je například elektronika, spotřebiče do domácnosti, příslušenství, potřeby pro dům či zahradu nebo třeba i sportovní doplňky a hračky, jak pro ty nejmenší, tak i starší děti. To vše a mnohem víc nabízí portál Kasa.cz přehledně na jednom místě. A tohle není jediná výhoda, kterou skrývají v rukávu.

Na jednom místě

Zapomeňte na „milion“ otevřených oken ve vašem webovém prohlížeči. S nákupním portálem Kasa totiž najdete vše přehledně na jednom místě. Potřebujete nový spotřebič do kuchyně, vybavení pro dítě do školy a k tomu nové rádio? Tady si koupíte v jednu chvíli vše, co potřebujete. I když to je zrovna z úplně odlišného odvětví.

Kasa plná výhod

Výhodné ceny nejsou zdaleka jediné, co vás na tomto e-shopu potěší. Budete nadšeni třeba i z toho, že si můžete zboží vyzvednout na pobočce do 60 minut od objednání. Zákaznická podpora funguje 7 dní v týdnu. Své nákupy můžete platit na splátky. Zboží má prodlouženou záruku. A exkluzivní nabídky? Tak ty dostáváte přímo do vaší e-mailové schránky.

Výhody

- Rychlost doručení
- Velký výběr zboží
- Dostupné ceny
- Spolehlivost

Nevýhody

- Problémy s dopravou

Co říkají na Kasa.cz zákazníci?

Zákazníci si e-shop pochvalují hned v několika aspektech. Nejčastější, co zmiňují je široký sortiment zboží za dostupné ceny a blesková rychlost doručení zásilek. Bezpečnost a ověřená spokojenost je dalším z důvodů, proč se většina z nich opětovně vrací.
Někomu ale nevyhovuje doprava. Poškozené obaly nebo zpoždění při doručování zásilky. Kasa.cz se však s tímto nešvarem snaží pracovat a negativní recenze proto čím dál více ubývají.