Recenze zákazníků

I když komplexní recenze se statistickými daty na internetu najdeme těžko, na facebookovém profilu JYSK Česká republika má obchod hodnocení 3,1 z 5 možných hvězdiček.

Důvodem nižšího hodnocení jinak oblíbeného obchodu jsou podle zákazníků problémy s doručováním, komunikací a často i přístupem a ochotou zaměstnanců v kamenných prodejnách. Není to však globální problém. Kromě toho občas lidé zmiňují i nižší kvalitu některých produktů.

Naopak nejčastěji zmiňovanými plusy na Facebooku i jinde jsou mezi zákazníky dobré ceny v porovnání s konkurencí, přes nízké ceny často vyšší kvalita v porovnání s konkurencí, no a také široký výběr. Lidé po celém Česku oceňují přístupnost a četnost regionálních prodejen, no a absolutní výhodou proti konkurenci je e-shop a možnost nakupování a objednávání online.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu JYSK CZ

20%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 1
Dodací lhůta (dny): 3

Hodonin

Mary

Negativa:


  • špatně vychystané zboží
  • jedna věc nebyla vúbec a
  • druhou věc přehodila velikost

Hodnocení uživatele Mary:

Doporučení e-shopu:

Dodací lhůta (dny):
3


Velké problémy na obchodě JYSK Hodonín,vedoucí obchodu KATY neprofesionální chování. Skladník/brigádník mi řekl at´jdu do skladu zboží si najít ,fakt super obsluha, ....že by asi sen ?Ne, to je realita.


Vaše recenze na e-shop JYSK CZ

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu JYSK CZ.
Rezenicu na e-shopu JYSK CZ se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro JYSK CZ