Recenze zákazníků

E-shop nemá na webu hodně recenzí. I když ho najdeme na Heurece, kde je poměrně velké množství recenzentů, nemá službu „Ověřeno zákazníky“. Celkově podle dostupných recenzí můžeme říct, že jde o obchod s dobrou nabídkou, ale komunikace a přístup k zákazníkům pokulhává. Důvodem je možná, že zákaznická linka má pouze e-mailový kontakt, a tak nestíhá vyřizovat problémy zákazníků včas. A ti mohou mít potom pocit, že s nimi nikdo nekomunikuje.

Heureka.cz

Obchod sice nemá na Heurece službu „Ověřeno zákazníky“, avšak podle dostupných dat víme, že ho doporučuje 80 % recenzentů, přičemž celková spokojenost se pohybuje zhruba kolem známky 4,2 z 5 možných hvězdiček.

Zákazníci v recenzích nejčastěji píšou chválu na rychlost doručení, výběr zboží, ceny a ochotnou komunikaci. Negativních hodnocení není mnoho. Někdy se opakují výčitky ohledně vyšších cen nebo nedorozumění v komunikaci.

Zbozi.cz

Celkovou spokojenost s obchodem vyjádřilo jen 33 % zapojených recenzentů na tomto portálu. Hodnocení termínu dodání má 76 %, stav a kvalita zboží 80 % a komunikace jen 59 %.

Zákazníci zde často píšou o velmi špatné komunikaci hlavně v případě řešení problémů a reklamací. V jiných případech najdeme stížnosti ohledně nepřesných informací o nových produktech nebo o nedostupnosti či stornování objednávek ze strany prodejce hlavně v nejvíc vytížených obdobích v roce.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu JRC.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop JRC.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu JRC.cz.
Rezenicu na e-shopu JRC.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro JRC.cz

Akce

Dárek k předobjednávce hry Deathloop

  • Platí do 29. 6. 2021
  • Využilo 6 lidí
200 Kč
Sleva

Sleva 200 Kč na ovladač ke konzoli Xbox series X/S

  • Platí již jenom 3 dny
  • Využili 2 lidé