iSaprio.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 900 Kč

Platí pro Zásilkovnu

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na iSaprio.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu iSaprio.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "kód kupónu" a potvrďte tlačítkem "POUŽÍT KUPÓN".

Nejčastější otázky pro iSaprio.cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  V rámci České republiky můžete platit na dobírku, tedy v hotovosti přímo kurýrovi při přebírání objednávky. Další možností je běžný bankovní převod, což však může trvat i několik dní. Rychlou a bezpečnou platbou předem je online platba kartou přes ComGate.
 • Jaké způsoby dopravy můžu využít?
  V rámci České republiky si můžete vybrat doručení kurýrní společností Geis, zboží si můžete nechat zaslat i na nejbližší výdejní místo Zásilkovny a využít můžete i služby České pošty: Balík doporučeně nebo Balík do ruky.
 • Kdy mi bude doručená zásilka?
  Když využijete kurýra Geis, zboží můžete mít doma už do 24 hodin od expedice. Rovněž do 24 hodin to stihne i kurýr České pošty při službě Balík do ruky. Se službou Balík doporučeně to trvá 2 až 5 dní od expedice. A na výdejní místo Zásilkovny očekávejte doručení zboží do 3 dní od expedice.
 • Můžu si vytvořit kryt s vlastním potiskem?
  Ano a je to velmi jednoduché. Na webu e-shopu v části „Kryt s vlastním potiskem“ si stačí zvolit značku a typ zařízení, kliknout na „Vytvořit vlastní“ a potom už v intuitivním grafickém rozhraní jen dát prostor své kreativitě.
 • Jak a kdy můžu vrátit nebo vyměnit zboží?
  Vrátit nebo vyměnit zboží můžete do 14 dní od převzetí objednávky. V tomto případě o svém záměru, ať už jde o vrácení nebo výměnu, napište prodejci na e-mailovou adresu info@isaprio.cz. Zboží potom zabalte spolu s kopií faktury a krátkým průvodním dopisem s vaším číslem účtu, když jde o vrácení, a s názvem jiného produktu, když jde o výměnu. Balíček zašlete doporučeně na adresu Nomia Pro s.r.o., Jiří Kopecký, Zádvoří 153, 679 63 Velké Opatovice, Česká republika. Mějte na paměti, že zboží nesmí být poškozené, jinak ho nepřevezmeme.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Pokud se na zboží projeví vada během 24měsíční záruční doby, můžete uplatnit právo na reklamaci. V tom případě o svém záměru napište prodejci na e-mailovou adresu info@isaprio.cz. Zboží potom zabalte spolu s kopií faktury a krátkým průvodním dopisem s vaším číslem účtu a popisem vady. Balíček zašlete doporučeně na adresu Nomia Pro s.r.o., Jiří Kopecký, Zádvoří 153, 679 63 Velké Opatovice, Česká republika.
 • Kam se můžu ozvat v případě dalších otázek nebo jiných problémů?
  Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se s nimi obrátit na zákaznické centrum na telefonním čísle +420 770 772 472 v pracovních dnech mezi 9:00 a 15:00 hod nebo na e-mailové adrese info@isaprio.cz.

Popis obchodu iSaprio.cz

E-shop iSaprio.cz je unikátním internetovým prodejcem pouzder a krytů na mobilní zařízení a tablety.

Nabídka obsahuje více než 120 tisíc stylových a originálních krytů, ale i možnost vytvořit si kryt s vlastním nezaměnitelným obrázkem, který si vytvoříte přímo na webu v jednoduchém grafickém nástroji.

Pokud vás nezaujal žádný z předdefinovaných designů, tak je to všechno o vaší kreativitě. Je úplně jedno, zda jste na webu e-shopu přes PC nebo přes mobil, tento grafický nástroj je přizpůsobený pro každé zařízení. Můžete nahrát vlastní fotografie a obrázky, doplnit je svým textem, přidávat emoji nebo jiné tvary. Na konci to stačí uložit a odeslat do výroby.

Kromě designových krytů zde najdete i různé druhy držáků, nalepovací kapsy, ochranné sklo, kabely a adaptéry, příslušenství do auta a také selfie tyče.

To všechno je na krásném moderním a přehledném webu plném kvalitních obrázků a informací.

Hlavní menu obsahuje základní kategorie Pouzdro na mobil, Pouzdro na tablet, Kryt s vlastním potiskem, Příslušenství a Blog. Každá kategorie se dělí na podkategorie podle značek a potom podle typů zařízení, případně druhů pouzdra či krytu. U každého produktu vidíte nepřehlédnutelnou informaci o skladové dostupnosti.

Blog zatím neobsahuje mnoho článků, ale jeho existence je příslibem do budoucnosti, takže se brzy může zaplnit zajímavým a užitečným obsahem.

Výhody e-shopu iSaprio.cz:

-          Široký sortiment více než 120 000 produktů

-          Intuitivní grafický editor pro vlastní návrhy přímo na webu

-          Krásný, moderní a přehledný web

-          Rychlé doručení

-          Jednoduché vrácení a výměna zboží

-          Jasné informace o skladové dostupnosti

-          Profesionální komunikace a individuální přístup

Nevýhody e-shopu iSaprio.cz:

-          Chybí možnost osobního odběru

-          Občas nesprávně doručené zboží

Co říkají o e-shopu iSaprio.cz zákazníci:

Protože všeobecně jde o velmi unikátní obchod, zákazníci ho takto také vnímají. Obrovský výběr skutečně unikátních stylových krytů a příslušenství oslovuje hlavně mladé lidi, pro které jsou jejich mobilní telefony i módním doplňkem. Nu a možnost vytvořit si kryt s vlastním potiskem je absolutně bezkonkurenční vychytávka, díky které obchod loví stále víc zákazníků. Ti také mohou počítat s poměrně rychlým doručením.