Nejčastější otázky pro INTERSPORT CZ

 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek?
  Na našem webu v části „Kontakt“ najdete online formulář, díky kterého nám můžete zaslat různá oznámení, připomínky, otázky a podobně.
 • Jak najdu nejbližší prodejnu v mém okolí?
  Na webu v části „Prodejny“ najdete kompletní seznam všech našich poboček i s interaktivní mapou, na které se velmi snadno zorientujete. U každé prodejny najdete její přesnou adresu a telefonický kontakt.
 • Kdy si můžu vyměnit zboží za jiné?
  Během 4 týdnů ode dne zakoupení vám výrobek vyměníme. Avšak, samozřejmě, nesmí být poškozený, musí být čistý, bez známek použití, funkční a vrácený v původním obalu. Také musíte předložit originální doklad o koupi. Výměnu můžete provést pouze v prodejně, kde jste konkrétní zboží zakoupili.
 • Poskytujete odborné poradenství k nabízenému zboží?
  Samozřejmě. Poradí vám naši nejlépe vzdělaní prodejní poradci, kteří absolvují produktové školení a disponují zkušenostmi v mnohých druzích sportu. Pokud toto poradenstvo nesplní vaše očekávání, obraťte se na vedoucího prodejny. Určitě vám pomůžeme.

Popis obchodu INTERSPORT CZ

INTERSPORT je celosvětová síť specializovaných sportovních prodejen. V současnosti je zastoupená ve více než 5 500 prodejnách ve 44 zemích.

„Sport to the people“ – to je heslo, kterým se INTERSPORT řídí a vyjadřuje podstatnou esenci značky, která věří, že sport je úplně pro každého, a snaží se tuto vizi všem svým zákazníkům také splnit.

Prodejce zaručuje odbornost, multisportovní zaměření, široký sortiment, autenticitu i vynikající poměr ceny a kvality.

INTERSPORT se zavazuje zajistit, aby každý člověk měl možnost požívat benefity aktivního a zdravého životního stylu. Chce zákazníky neustále vítat v inspirujícím prostředí sportovních prodejen, kde s nimi může sdílet sportovní zkušenosti a znalosti produktů. Garantuje každému to nejlepší poradenství. A také chce motivovat lidi ke sportu a zdravému životnímu stylu.

Služby a poradenství

Pro svoje zákazníky INTERSPORT nabízí také množství služeb jako např. záruku nejlepší ceny, záruku výměny či záruku odborného poradenství. K dispozici vám je také Zákaznická karta, díky které se stanete členem věrnostního programu, se kterým ušetříte.

V prodejnách si můžete nechat udělat analýzu chodidla pro správný výběr běžecké obuvi. Můžete získat dárkovou kartu nebo si vyřídit nákup na splátky.

No a v neposlední řadě je vám k dispozici servis a poradenství podle vašich potřeb.

Exkluzívní značky

V nabídce INTERSPORTu najdete kromě všech nejsilnějších světových značek také exkluzívní značky, které najdete pouze v těchto prodejnách. Vyznačují se vysokou kvalitou a funkčností za srovnatelně nižší cenu.

Jde o značky Energetics, Etirel, Firefly, Genesis, McKinley, Pro Touch, Tecnopro, Nakamura.

Online rezervace a objednávky

Na webu ntersport.cz je už v současnosti možné kromě rezervace zboží na konkrétní prodejně udělat i online objednávku s platbou na dobírku nebo fakturu a s doručením zboží domů. Postup je velmi jednoduchý. Stačí si vybrat prodejnu, ve které je konkrétní produkt dostupný a odtud vám bude zboží doručené. Samozřejmě, vždy máte na výběr i rezervaci na prodejně a osobní vyzvednutí.

Výhody nákupu v INTERSPORT:

- Široký sortiment mnohých značek

- Exkluzívní privátní značky

- Kvalitní a ověřené produkty

- Záruka nejlepší ceny

- Špičkové odborné poradenství

- Navazující služby a servis

- Věrnostní program

- Možnost online rezervace na prodejnu

- Online objednávka s doručením domů

- Akce, slevy, výprodeje

Nevýhody nákupu v INTERSPORT:

- Síť kamenných prodejen by mohla být širší

- Online objednávky nejsou celkem plnohodnotným e-shopem