Recenze zákazníků

Renomovaný e-shop se sportovními potřebami a vybavením nabízí široký sortiment, poměrně rychlé dodání i reklamační podmínky, ale stává se, že vám přijde poškozené zboží. Jedním dechem je však třeba dodat, že obchod vám potom nedělá problémy a zboží rád vymění nebo vrátí peníze. Tyto zkušenosti si však zákazníci, kteří měli tu smůlu, zapamatují a často také negativně ohodnotí v recenzích.

Heureka.cz

O tom, že převládají pozitiva, však svědčí i Heureka, kde s průměrným hodnocením 4,7 obchod doporučuje 94 procent zákazníků. Rychlé dodání znamená v průměru za méně než 4 dny. A to je právě nejvíc oceňovaný faktor mezi zákazníky. Vysoce však vyzdvihují také komunikaci, ceny a kvalitu zboží. Občasná kritika se týká už uvedeného poškozeného zboží.

Zbozi.cz

Velmi pozitivní jsou recenze i na Zbozi.cz , kde zákazníci kromě jiného vyzdvihují i velmi přehledný e-shop a možnost vyzvednout si zboží osobně ve více kamenných prodejnách po Česku. Všichni zapojení, i když jich není mnoho, tady obchod doporu

ují. Celkové hodnocení je zde na úrovni 98 procent

Google

Tady najdeme hodnocení především kamenných prodejen a zkušeností zákazníků při přímém kontaktu s personálem. Z 5 možných hvězdiček zde má obchod 4,1 a opravdu převládají příjemné zkušenosti. Občas se vyskytne narážka na nižší odbornost nebo ochotu personálu, ale jeví se to spíše jako občasný problém. I personál v kamenných prodejnách dostává víc pochvaly než kritiky.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu inSPORTline.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop inSPORTline.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu inSPORTline.cz.
Rezenicu na e-shopu inSPORTline.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro inSPORTline.cz

Akce

Akční nabídka a výprodej insportline

  • Neomezená platnost
  • Využili 2 lidé