Slevy, kupóny a slevové kódy Incacollagen.cz

Všechny kódy

Akce

Ke každému nákup vitamín C jako dárek zdarma.

 • Platí do 14. 7. 2020
 • Využilo 25 lidí
140Kč
Sleva

Incacollagen kupón se slevou 140 Kč

Platí na výrobky IncaCollagen

 • Neomezená platnost
 • Využilo 112 lidí
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Incacollagen.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Incacollagen.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku klikněte na políčko "Zadajte slevový kupón" kód vložte a potvrďte tlačítkem "Použít kupón".

Popis obchodu Incacollagen.cz

Internetový obchod Incacollagen se zaměřuje na prodej jedinečného produktu proti těžkostem s klouby. Jde o produkt Inca Collagen, tedy kolagen na klouby. E-shop Incacollagen také obsahuje část „blog“, kde najdete užitečné rady, recenze na Incacollagen a odpovědi na vaše otázky. Při každém nákupu také získáte i speciální dárek zdarma.

Kolagen na klouby nebo vlasy

Každý, kdo se o sebe rád stará, chce být co nejdéle aktivní a vypadat dobře. Po 25. roce ale naše tělo postupně produkuje stále méně kolagenu. To znamená, že přibývají vrásky, pigmentové skvrny, oslabují se nám nehty a vlasy. Užívání kolagenu tyto procesy může zpomalit. Výhoda produktu IncaCollagen je ta, že je bio-aktivní, tedy živý, produkovaný za studena a obsahuje v sobě dostatečnou dávku kolagenu, jakou by měl dospělý člověk přijmout.

IncaCollagen je také velmi dobrý pro lidi, kteří aktivně cvičí. Nejenže posiluje a vytváří kolagen v kloubech, ale napomáhá tělu při budování svalové hmoty, redukci váhy nebo regeneraci po cvičení.

 

Péče o pleť

Při péči o pleť je kolagen také důležitý. Vyplňuje vrásky, postará se o popraskané žilky, pigmentové skvrny, popraskané rty, suchou pleť a jiné těžkosti. Při péči o vlasy zase posílí vlasy od kořínků, podpoří růst vlasů. Dokonce posílí vaše nehty co se týče tvrdosti i kvality.

Jednou z dalších výhod produktu Incacollagen je, že je to prášek, který se rozpustí ve vodě a vypije. Je to lepší než krémy, protože kolagen doplňuje zevnitř a nejen po pokožce.

Výhodou internetového obchodu Incacollagen.cz je hlavně produkt Inca Collagen. Ale kromě jiného tady při každé objednávce získáte dárek, a ne obyčejný. Při nákupu totiž získáte i jedno balení vitamínu C jen tak, zdarma. Kromě toho můžete využít také různé slevové kupóny. Jde o slevové kupóny v hodnotě od 2 do 5 eur.     

 

Výhody e-shopu Incacollagen.cz

 • dobrý a kvalitní produkt
 • přehledný e-shop
 • jednoduchý nákup
 • dárek ke každému nákupu

 

Nevýhody e-shopu Incacollagen.cz

 • platí se poštovné
 • nabízí jen tento jeden konkrétní produk

 

Co říkají na Incacollagen.cz zákazníci?

Zákazníci tento obchod a konkrétní produkt ve většině hodnotí kladně a dávají Incacollagenu recenze hlavně kladného charakteru. Jsou s ním spokojení. Za velkou výhodu považují přibalený dárek – vitamín C, který se při užívání kolagenu musí užívat také. Líbí se jim to, že je to kvalitní produkt za dostupnou cenu, který jim pomáhá ke zlepšení a prodloužení jejich zdraví. Na druhé straně si někteří zákazníci stěžují na to, že nikde není uvedené, že se musí vitamín C při kolagenu užívat také. Údajně je tento produkt bez toho neúčinný. Také to někteří zákazníci hodnotí jako dost předražený produkt. Internetový obchod na takováto hodnocení a názory moc nereaguje.