Incacollagen.cz slevové kódy a kupóny

140Kč
Sleva

Incacollagen kupón se slevou 140 Kč

Platí na výrobky IncaCollagen

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Výhodný balíček 4+1 zdarma

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Incacollagen.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Incacollagen.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku klikněte na políčko "Zadajte slevový kupón" kód vložte a potvrďte tlačítkem "Použít kupón".

 4. Krátký video návod jak používat kupóny na Incacollagen.cz

  Video jak používat kupóny / kódy

Popis obchodu Incacollagen.cz

Internetový obchod Incacollagen se zaměřuje na prodej jedinečného produktu proti těžkostem s klouby. Jde o produkt Inca Collagen, tedy kolagen na klouby. E-shop Incacollagen také obsahuje část „blog“, kde najdete užitečné rady, recenze na Incacollagen a odpovědi na vaše otázky. Při každém nákupu také získáte i speciální dárek zdarma.

Kolagen na klouby nebo vlasy

Každý, kdo se o sebe rád stará, chce být co nejdéle aktivní a vypadat dobře. Po 25. roce ale naše tělo postupně produkuje stále méně kolagenu. To znamená, že přibývají vrásky, pigmentové skvrny, oslabují se nám nehty a vlasy. Užívání kolagenu tyto procesy může zpomalit. Výhoda produktu IncaCollagen je ta, že je bio-aktivní, tedy živý, produkovaný za studena a obsahuje v sobě dostatečnou dávku kolagenu, jakou by měl dospělý člověk přijmout.

IncaCollagen je také velmi dobrý pro lidi, kteří aktivně cvičí. Nejenže posiluje a vytváří kolagen v kloubech, ale napomáhá tělu při budování svalové hmoty, redukci váhy nebo regeneraci po cvičení.

 

Péče o pleť

Při péči o pleť je kolagen také důležitý. Vyplňuje vrásky, postará se o popraskané žilky, pigmentové skvrny, popraskané rty, suchou pleť a jiné těžkosti. Při péči o vlasy zase posílí vlasy od kořínků, podpoří růst vlasů. Dokonce posílí vaše nehty co se týče tvrdosti i kvality.

Jednou z dalších výhod produktu Incacollagen je, že je to prášek, který se rozpustí ve vodě a vypije. Je to lepší než krémy, protože kolagen doplňuje zevnitř a nejen po pokožce.

Výhodou internetového obchodu Incacollagen.cz je hlavně produkt Inca Collagen. Ale kromě jiného tady při každé objednávce získáte dárek, a ne obyčejný. Při nákupu totiž získáte i jedno balení vitamínu C jen tak, zdarma. Kromě toho můžete využít také různé slevové kupóny. Jde o slevové kupóny v hodnotě od 2 do 5 eur.     

 

Výhody e-shopu Incacollagen.cz

 • dobrý a kvalitní produkt
 • přehledný e-shop
 • jednoduchý nákup
 • dárek ke každému nákupu

 

Nevýhody e-shopu Incacollagen.cz

 • platí se poštovné
 • nabízí jen tento jeden konkrétní produk

 

Co říkají na Incacollagen.cz zákazníci?

Zákazníci tento obchod a konkrétní produkt ve většině hodnotí kladně a dávají Incacollagenu recenze hlavně kladného charakteru. Jsou s ním spokojení. Za velkou výhodu považují přibalený dárek – vitamín C, který se při užívání kolagenu musí užívat také. Líbí se jim to, že je to kvalitní produkt za dostupnou cenu, který jim pomáhá ke zlepšení a prodloužení jejich zdraví. Na druhé straně si někteří zákazníci stěžují na to, že nikde není uvedené, že se musí vitamín C při kolagenu užívat také. Údajně je tento produkt bez toho neúčinný. Také to někteří zákazníci hodnotí jako dost předražený produkt. Internetový obchod na takováto hodnocení a názory moc nereaguje.

Nejčastější otázky pro Incacollagen.cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  Využít můžete platbu bankovním převodem, platební kartou a také platbu dobírkou při převzetí od dopravce.
 • Kdo mi doručí objednávku?
  Na doručování objednávek využívám služby České pošty, které jsou zpoplatněné sumou 145 Kč. Při osobním odběru na naší adrese, samozřejmě, kromě ceny produktu neplatíte nic navíc. Za dopravu neplatíte ani v případě nákupu za 1000 Kč a víc. Zavazujeme se objednávku doručit nejpozději do 10 dní od uzavření kupní smlouvy.
 • Jaké jsou účinky Inca Collagenu?
  Produkt pomáhá proti stárnutí pleti, odstraňuje pigmentové skvrny, suchou a popraskanou kůži, zlepšuje stav vlasů i nehtů. Kromě toho pomáhá vyhlazovat vrásky, zvyšuje pružnost pokožky, její vzhled, zlepšuje regeneraci, svalovou a kloubovou odolnost apod.
 • Jak dlouho mi vydrží jedno balení?
  V jednom balení máte dávky na 30 dní pravidelného užívání.
 • Jak dlouho bych měl Inca Collagen užívat, aby se dostavily účinky?
  Pokud to skutečně myslíte vážně, měli byste na úvod absolvovat 2 až 3měsíční kúru pravidelného užívání. Pokud byste tuto dobu nedodrželi, mohli byste se zbytečně připravit o pozitivní účinky. Po uvedené době už můžete kolagen užívat pouze na základě vašeho konkrétního problému nebo potřeby. Avšak doporučujeme pokračovat v jeho pravidelných dávkách.
 • Jak často můžu Inca Collagen užívat?
  Když budete užívat předepsané dávkování, v pravidelném každodenním užívání můžete pokračovat, jak dlouho chcete. Užívání tohoto produktu nemá negativní vliv na vaše zdraví.
 • Jsou známé nějaké vedlejší účinky?
  Inca Collagen nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky. Je to čistý a maximálně kvalitní produkt. Obsahuje jen kolagen a bílkovinu.
 • Mohou Inca Collagen užívat těhotné ženy a ženy během kojení?
  Protože jde o doplněk stravy, z právního hlediska ho nemůžeme doporučit těhotným ženám. Po porodu a při kojení však toto omezení neplatí. Naopak může vám výrazně pomoci.