Slevy, kupóny a slevové kódy IHG.cz

Tento obchod nyní nenabízí žádné kupóny

IHG je celosvětová síť hotelů, kde si můžete vybírat jednak podle jednotlivých destinací, ale také od romantických nebo městských hotelů až po luxusní třídu ubytování. Tento online rezervační systém se zaměřuje na ubytování jak pro dovolenkové pobyty, ale také na konferenční a byznys pobyty.

IHG sdružuje značky Holiday Inn,  Crowne Plaza, InterContimental, EVEN, HUALUXE, voco, avid, Staybridge, Regent, Hotel Indigo, aj.

Fungují téměř 250 let

InterContinental Hotels Group, nebo-li IHG je celosvětová síť hotelů, kde si můžete vybírat jednak podle jednotlivých destinací, ale také od romantických nebo městských hotelů až po luxusní třídu ubytování. Zaměřuje na ubytování jak pro dovolenkové pobyty, ale také pro konferenční a byznys pobyty.

IHG, tak jak ho známe, funguje od roku 2003, ale původ této společnosti lze vysledovat až do roku 1777. A velká expanze Holiday Inn se datuje do 50.let minulého století.

IHG sdružuje značky Holiday Inn,  Crowne Plaza, InterContimental, EVEN, HUALUXE, voco, avid, Staybridge, Regent, Hotel Indigo, aj.

Díky této pestrosti nabídky si každý najde to své pro sebe. Ve více než 100 zemích světa lze vybírat z více jak 5600 hotelů. Některé IHG vlastní a některé spravuje a poskytuje své know-how.

Sbírejte věrností body –  IHG Rewards Club

Registrace do Klubu IHG je zdarma a je na jméno a nepřenosná. A každým ubytováním, či jakýmkoli využití služeb se načítají body, které lze posléze směnit za slevy nebo za dárky.

Při kongresové turistice se členům klubu budou hodit i výhody typu poskytnutí konferenční místnosti zdarma apod.

Výhody ihg.com:

  • Nepřeberné množství hotelů, kde si vybere každý
  • Klubový a věrnostní program
  • Registrace do IHG Rewards Club zdarma

Nevýhody ihg.com:

  • Není pro ty, co hledají minimální ceny za ubytování

Zákazníci o ihg.com:

Zákaznicí si pochvalují specifikaci jednotlivých hotelových značek, díky které se snáze orientují v nabídce (např. rodinná dovolená, byznys pobyt, wellnes pobyt, designový butikový hotel, jednoduché ubytování atd.). Kladně hodnotí kvalitu služeb a čistotu.