i-zahradninabytek.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Zahradní nábytek v akci

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na i-zahradninabytek.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu i-zahradninabytek.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Mám slevový kupón" a potvrďte tlačítkem "UPLATNIT".

Nejčastější otázky pro i-zahradninabytek.cz

 • Jaké způôsoby platby můžu využít?
  Platit můžete výlučně na dobírku, to znamená až při přebírání zboží v hotovosti přímo do rukou kurýra. Jiné způsoby platby při doručení zatím nejsou k dispozici. V hotovosti nebo kartou můžete platit pouze při osobním odběru. Využít můžete i nákup na splátky přes společnost HELLO. Víc informací o splátkovém prodeji najdete na webu v části „Nákup na splátky“ (https://www.i-zahradninabytek.cz/nakup-na-splatky).
 • Jak mi bude doručené zboží?
  Zboží vám doručí přepravní společnost GEIS nebo DPD. Využít můžete také osobní odběr přímo v Uherském Hradišti. Doprava je zpoplatněná podle aktuálního ceníku, který najdete na webu v části „Doprava a platba“ (https://www.i-zahradninabytek.cz/doprava-a-platba).
 • Jak dlouho budu čekat na doručení zboží?
  Přepravní společnosti doručují objednávky v průběhu 3 až 7 pracovních dní. Před odesláním budete informovaní e-mailem, nebo budete telefonicky kontaktovaní v den termínu doručení.
 • Jak a kdy můžu vrátit zboží?
  Vrátit zboží, tedy odstoupit od kupní smlouvy, můžete bez udání důvodu do 14 dní od převzetí zboží. O této skutečnosti informujte prodejce zasláním vyplněného formuláře, který si můžete stáhnout na webu (http://www.deokork.cz/file_download/389/vzorovy_formular__pro_odstoupeni_od_smlouvy.docx). Zboží, které je nepoškozené, nepoužité, v původním obalu a se vší potřebnou dokumentací, potom nejpozději do 14 dní od oznámení pošlete na adresu DEOKORK s.r.o., Jaktáře 1664, 686 01 Uherské Hradiště.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  V případě projevené vady produktu během 24měsíční záruční doby můžete uplatnit právo na reklamaci. Reklamaci oznamte prostřednictvím e-mailu na adresu info@deokork.cz. Popište v něm vadu a napište vaše kontaktní údaje. Reklamované zboží potom pošlete doporučeně spolu se záručním listem a vší potřebnou dokumentací na adresu DEOKORK s.r.o., Jaktáře 1664, 686 01 Uherské Hradiště. Reklamaci vyřídíme nejpozději do 30 dní a o výsledku vás budeme informovat.
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek nebo problémů?
  V případě dalších otázek nebo při řešení jakýchkoliv problémů neváhejte zavolat na zákaznické centrum na čísle +420 572 540 811 nebo napište e-mail na adresu info@i-zahradninabytek.cz. Využít můžete také online chat v pravém dolním rohu na webu e-shopu.

Popis obchodu i-zahradninabytek.cz

E-shop i-zahradninabytek.cz provozuje společnost Deokork, která je přímým dovozcem zahradního nábytku z celého světa. Na českém a slovenském trhu přitom působí už od roku 1991.

V nabídce internetového obchodu najdete velký výběr ratanového, kovového, dřevěného i plastového nábytku, nadstandardní luxusní zahradní nábytek, terasy, gastro nábytek pro hotely a restaurace, ale také různé sestavy, mobilní vířivky, grily, krby a další související produkty.

Prémiový dřevěný zahradní nábytek je z teakového dřeva dováženého až ze střední Jávy. Vyznačuje se vysokou kvalitou, která překonává ostatní dřeviny. Je odolné vůči jakýmkoliv vrtochům počasí, vůči mrazu, sněhu, dešti i velkým výkyvům teplot.

Většina dřevěných produktů je však vyrobená z nejkvalitnějšího českého dřeva.

Nakupovat můžete jednotlivé kusy nábytku, ale i kompletní sestavy podle aktuální nabídky za zvýhodněné ceny.

Web je na první pohled úhledný a přehledný. Přes velké množství produktů a různých podkategorií je rozdělení a větvení velmi intuitivní.

Hlavní menu v horní liště nabízí několik základních kategorií, které se prodejce v současnosti snaží zviditelnit. Po přechodu na „Všechny kategorie“ se však zobrazí kompletní nabídka e-shopu, která je opravdu velká.

Zorientovat se můžete i přímo na homepage, kde vidíte vybrané top kategorie a dostanete se na ně přímo. Níže už máte aktuální nabídky se seznamem kategorií, které se dají rozkliknout na podkategorie, včetně výprodejových produktů, bestsellerů a akčního zboží.

Nakonec najdete na webu i blog, který obsahuje hodně praktických i zábavných informací a tipů ze světa nábytku a zahrady. E-shop také výrazným grafickým způsobem vyzývá k odběru newsletteru.

Výhody e-shopu i-zahradninabytek.cz:

-          Široký sortiment

-          Kvalitní produkty

-          Garance nejnižší ceny

-          Profesionální a ochotná komunikace

-          Vysoká skladová dostupnost zboží

-          Rychlé dodání

-          Přehledný web

-          Blog

-          Akce, slevy, výprodeje

-          Možnost osobního odběru

Nevýhody e-shopu i-zahradninabytek.cz:

-          Kamenná prodejna pouze v Uherském Hradišti

-          Někdy komplikovaná reklamace

Co říkají o eshopu i-zahradninabytek.cz zákazníci:

Kvalitní a velký výběr zahradního nábytku zákazníci na tomto e-shopu mimořádně oceňují. Kromě toho mnozí referují i spolehlivé, bezproblémové a rychlé doručení. Nízké ceny a hlavně garance nejnižší ceny je také často oceňovanou vlastností. Ke spokojenosti zákazníků přispívá i vstřícný přístup a komunikace.