Slevy, kupóny a slevové kódy Houseland.cz

Všechny kódy

Akce

Doprava zdarma od 2500 Kč

  • Neomezená platnost
  • Využilo 22 lidí

Popis obchodu Houseland.cz

Houseland.cz je e-shop s nábytkem a bytovými doplňky.  V nabídce obchodu najdete dekorace, doplňky, postele, šatní skříně, sedačky, osvětlení, prostě vše, na co si v souvislosti s bytovým zařízením vzpomenete.   Krom toho si na e-shopu můžete vybrat dětskou autosedačku nebo posilovací lavici.

Při nákupu nad Kč 2500,- je doprava zdarma.

Nejnovější články Houseland.cz

Nekupujte nesmysly z reklamy

„Když budete tento nápoj pít každé ráno, už za jeden týden budete mít o 10 kilo méně!“ Opravdu? Skvělé! No ták, nevěřte všemu, co najdete na internetu nebo uvidíte v televizi. Nejlepší a nejzdravější způsob, jak doopravdy zhubnout je bezpochyby zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Věřte mi, ušetříte. Nejen peníze, ale i nervy a svou důstojnost.
Celý článek

Připravte si nákupní seznam – a držte se ho!

Cestu na nákup zahajte vytvořením seznamu toho, co potřebujete. A vytvořeného seznamu se držte! Snažte se odolat slevám a akcím. Ty sice vypadají velmi lákavě, ale ve skutečnosti zatěžují rodinný rozpočet. Kupujte jen to, co doopravdy potřebujete.
Celý článek

Zkuste to bez doplňků stravy

Vždy je lepší zaměřit se na zdravou stravu a zdravý životní styl. Jíst vyváženou, čerstvou a pestrou stravu, která dodá všechny potřebné živiny a vitamíny. Budete se cítit více spokojeněji, fit a taky víc čerstvěji. Tak nějak více „fresh“. A navíc ještě ušetříte.
Celý článek