Slevy, kupóny a slevové kódy HM.com/cz

Všechny kódy

Akce

Doprava zdarma u objednávek nad 800 Kč pro členy

 • Neomezená platnost
 • Využilo 16 lidí
Akce

Slevy na produkty H&M HOME

 • Neomezená platnost
 • Využilo 12 lidí

Jak použít kód na HM.com/cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu HM.com/cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "ZADAT SLEVOVÝ KÓD" a potvrďte tlačítkem "ZADAT".

Popis obchodu HM.com/cz

Švédská oděvní společnost je v našich končinách už dlouhodobě známou značkou mezi prodejci módního oblečení pro muže, ženy, teenagery i děti. Kromě oblečení však prodává i doplňky do domácnosti. H&M patří mezi obchody s opravdu širokým sortimentem a dostupnými cenovkami, čímž dokáže přilákat masy zákazníků. Navíc také přispívá k udržitelnosti zdrojů na planetě tím, že si vybírá ekologickou výrobu a zpracovávání materiálů

Aktuální móda

Ženy i muži se zde oblečou od hlavy až po paty. Najdete zde aktuální moderní módní kousky, ale také jednoduché tradiční oblečení, kterým nic nezkazíte. H&M dokáže skutečně oslovit a obléct mnohé věkové kategorie. Výjimkou nejsou ani děti. Nakoupíte zde věcičky pro novorozence, batolata, předškoláky i školáky. Díky skvělým cenám a vždy velkému výběru se do obchodu budete vždy rádi vracet.

H&M HOME jako samostatný segment

Není to jen o oblečení. S H&M HOME si zařídíte prakticky celý byt. Najdete zde produkty do ložnice, obýváku, kuchyně, ale také do koupelny a dětského pokoje. Dokonce si zařídíte i balkón, terasu či zahradu. Zvolit si můžete speciální kolekce nebo jednoduše nakupovat samostatné produkty podle vaší chuti a nálady. Chcete mít trendovou domácnost? I to najdete na e-shopu v samostatné kategorii. Všechny produkty přehledně uspořádané s poutavými obrázky a všemi důležitými informacemi, které potřebujete.

Výhody e-shopu H&M

 •         Pěkný a přehledný web
 •         Poměrně rychlé dodání
 •         Vrácení zdarma až do 100 dní
 •         Ekologický přístup
 •         Sortiment i pro nejmenší děti
 •         Nabídka rozšířená o doplňky a zařízení domácnosti

Nevýhody e-shopu H&M

 •         Opožděné objednávky
 •         Poměrně drahé poštovné
 •         Občas problémy s vrácením a výměnou zboží

Co říkají o H&M zákazníci?

Jednoduchý, ale zároveň pěkný web zaujme každého. Mnoho lidí hlavně při nákupu oblečení přes internet ocení, že si různé kusy může na fotkách prohlédnout i přímo na postavě. Výhodou e-shopu je, že nabízí sortiment i pro nejmenší děti. Pro mnohé zákazníky hledající pohodlné a stylové oblečení je pohodlné, když na jednom místě zároveň najdou i doplňky do domácnosti, které se vždy hodí.

Zklamání přichází v okamžiku, když vám objednávka nepřijde za 4 dny a ani za 10. Množí se i kritika na reklamace a vrácení zboží, či případnou výměnu za jinou velikost.

Široký sortiment pro snad všechny věkové kategorie doplněný o zařízení domácnosti, rychlé dodání, tedy aspoň ve většině případů, možnost vrácení zboží až do 100 dní a v neposlední řadě důraz na udržitelnost. To jsou plusy, kterým kontrují nedostatky jako opoždění objednávek a problémy s vrácením a výměnou zboží.

Akční letáky HM.com/cz