Hillvitalshop.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 300 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Hillvitalshop.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Hillvitalshop.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "SLEVOVÝ KUPÓN:" a potvrďte tlačítkem "PŘIDAT".

Nejčastější otázky pro Hillvitalshop.cz

 • Jaké platební metody akceptujete?
  Platit můžete bankovním převodem, online platebními kartami, prostřednictvím služeb PayPal, Twisto nebo na dobírku, tedy v hotovosti po převzetí zásilky přímo do rukou kurýra.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  V rámci České republiky zboží doručujeme prostřednictvím rozvozu kurýrní službou, doručením na výdejní místo Zásilkovny nebo prostřednictvím služeb České pošty.
 • Kdy můžu odstoupit od smlouvy a zboží vrátit?
  Udělat tak můžete do 14 dní od převzetí objednávky. Během této lhůty máte zákonné právo vrátit zboží bez udání důvodu a my vám vrátíme peníze. Odstoupení od smlouvy je ideální zaslat nám písemně e-mailem na adresu INFO@HILLVITALSHOP.CZ, vyplňte formulář na odstoupení od smlouvy, který najdete na našem webu v části „Obchodní podmínky“ (https://www.hillvitalshop.cz/obchodni-podminky/), musíte uvést vaše kontaktní údaje a číslo účtu, kam vám vrátíme peníze.
 • Jak mám postupovat v případě reklamace?
  Vyplňte a vytiskněte reklamační formulář, který najdete na našem webu v části „Reklamační podmínky“ (https://www.hillvitalshop.cz/reklamacni-podminky/) a spolu s reklamovaným zbožím ho zašlete na naši adresu BizPartner Group CZ s.r.o., Výstavní 1928/9, 701 00 Moravská Ostrava – Ostrava 2. Zboží neposílejte na reklamaci formou dobírky!!! Následně vás po přezkoumání vadného zboží budeme informovat. Na vyřízení reklamace máme 30 dní. Kompletní podmínky reklamace najdete na našem webu.

Popis obchodu Hillvitalshop.cz

Obchod se zaměřuje na prodej zdravých a přírodních produktů s prospěšnými a léčivými účinky v případě různých problémů.

HillVital vyvíjí, vyrábí a prodává produkty na bázi léčivých extraktů z různých rostlin. Víceré produkty mají výborné recenze, především Salikort mast na karpální tunel, Varikoflex na křečové žíly, Master balzám, Dermafrost nebo Psorisoft jsou vysoce hodnocené i odbornými recenzemi.

V nabídce najdeme unikátní přírodní masti, vitamíny a čaje z léčivých bylin na bolesti zad, kloubů, svalů, křečové žíly, psoriázu, ekzémy nebo hemoroidy.

Prostřednictvím webu se dostanete i k odborným poradcům, kteří s vámi zkonzultují vaše individuální problémy a požadavky, pomohou vám s výběrem správného produktu apod.

Na blogu, který si můžete na e-shopu přečíst, se dozvíte víc o jednotlivých léčivých rostlinách, jejichž výtažky se využívají na výrobu produktů, něco o jejich sběru, zpracování, o různých léčebných metodách specifických chorob, o zdravém životním stylu a mnoho dalšího.

Výhody nákupu v HillVitalshop.cz:

-          Produkty na čistě přírodní bázi

-          Široký sortiment

-          Rychlé doručení

-          Doprava zdarma

-          30denní záruka vrácení peněz

-          Pravidelně nové akce a slevy

 

Nevýhody nákupu v HillVitalshop.cz:

-          Účinnost některých produktů není jednoznačná

-          Občas nesprávné informace o naskladněném zboží

 

Co říkají na HillVitalshop.cz zákazníci

Zkušenosti zákazníků s e-shopem jsou převážně velmi pozitivní. Po technické stránce prakticky všichni, dokonce i ti méně spokojení, chválí rychlost doručení, která je v průměru do 3 dnů. Hovoří se o spolehlivosti, odbornosti a ochotě při řešení specifických potřeb, požadavků a problémů zákazníků. Kvalita produktů, z nichž mnohé jsou také odborníky hodnocené velmi vysoko, je také oceňovaná mnohými zákazníky.

Někteří lidé však tvrdí, že žádné pozitivní účinky produktů nepocítili. Otázkou je, do jaké míry jde o specifickou zkušenost a nakolik skutečně o méně účinný produkt. V této souvislosti potom lidé obvykle negativně srovnávají slabý účinek s vyšší cenou. Nejeden zákazník hovoří i o tom, jak se až po objednání produktu dozvěděl, že ten není na skladě.