Recenze zákazníků

Obchod má svoje silné stránky, ale také i svoje „mouchy“. O těch se víc dočtete v jednotlivých recenzích, které najdeme na českém webu.

Heureka.cz

Obchod překvapivě nemá na Heurece službu „Ověřeno zákazníky“, takže zde nemám k dispozici komplexní data. Je tu však několik zákaznických hodnocení, která se ve své podstatě dost různí. Pozitivní jsou o rychlém dodání, dobrých cenách, kvalitních produktech a velkém výběru. Další jsou naopak velmi kritické a opakují se v nich stížnosti na nekvalitní zboží, opožděné objednávky, nesprávně doručené zboží, problémy s vrácením nebo reklamací a také na mizernou komunikaci.

Zbozi.cz

Celková spokojenost zákazníků, kteří se zapojili do recenze na tomto portálu, je pouze 6 %? Zdá se, že nejhůře ze všeho obstála kvalita zboží, se kterou je spokojených jen 33 % recenzentů. O komunikaci se pozitivně vyjádřilo 67 % z nich a zvláštní je, že termín dodání byl ve 100 % dodržený.

Zákazníci si však často stěžují na popletené, poškozené nebo nekvalitní zboží. Dále tu také někteří lidé referují o chybách na webové stránce v objednávkovém formuláři, o problémech při vrácení nebo reklamaci apod.

Testado.cz

Odborná recenze na tomto webu dopadla poměrně dobře. Obchod dostal 9/10 hvězdiček. Dílčí sledované parametry obstály následovně: přehlednost obchodu 9,5/10, proces objednávky 10/10, doprava a platba 7/10, výměna a vrácení zboží 9/10 a zákaznická podpora 9,5/10.

Hlavní plusy se uvádějí: pestrý sortiment, přehledný web, rychlá objednávka, věrnostní program, bezproblémové vrácení zboží.

Mínusy: delší dodací doba a vyšší poštovné.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Hervis.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Hervis.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Hervis.cz.
Rezenicu na e-shopu Hervis.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Hervis.cz

Akce

Slevy na jízdní kola a elektrokola

  • Platí již jenom 3 dny
  • Využilo 10 lidí
Akce

Super slevy na dětské kolo X-Fact Mission 20

  • Platí již jenom 3 dny
  • Využili 2 lidé