Herbatica.cz slevové kódy a kupóny

12%
Sleva

Sleva 12% při nákupu nad 1200 Kč

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
10%
Sleva

Sleva 10% na produkty Beauty Jar při nákupu nad 499 Kč

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
50 Kč
Sleva

Sleva 50 Kč

Platí při nákupu nad 1 125 Kč

 • Platí do 31. 12. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Akční ceny produktů - výprodej až 50%!

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Herbatica.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Herbatica.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "DÁRKY A SLEVY" a potvrďte tlačítkem "PŘIDAT".

Nejčastější otázky pro Herbatica.cz

 • Jaké způsoby platby mám na výběr?
  Platit můžete na dobírku, tedy až při převzetí zboží přímo kurýrovi nebo na výdejním místě, tento způsob platby je však možný jen při nákupu nad 8 eur. Platit můžete online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu GoPay nebo můžete využít běžnou platbu bankovním převodem na číslo účtu a variabilní symbol, který vám pošleme.
 • Jak doručujete zboží?
  Objednávku si můžete nechat zaslat na výdejní místo Zásilkovny, kde si ji vyzvednete osobně, nebo můžete využít přes Zásilkovnu i nejlevnější doručení na adresu, kdy vám zboží doručí domů jeden z dopravců DPD, GLS nebo Remax, jehož si však nemůžete předem vybrat. Pokud si však vyberete způsob dopravy speciálně kurýrem DPD, přiveze vám zboží výlučně DPD.
 • Kdy mi bude objednávka doručená?
  Za normálních okolností u jakéhokoliv zvoleného způsobu dopravy prodejce může zboží doručit do 24 až 48 hodin.
 • Jak můžu sledovat stav mojí objednávky?
  Po přihlášení do svého zákaznického konta zvolte možnost „Moje objednávky“ a hned uvidíte tabulku se stavem vaší aktuální objednávky.
 • Jak můžu uplatnit slevový kód?
  Slevový kód zadávejte do příslušného pole ve správném tvaru a bez uvozovek. V případě, že vám sleva po jeho zadání nebude uplatněná, neváhejte napsat e-mail na adresu ahoj@herbatica.cz.
 • Najdu někde i kamennou prodejnu?
  Kamennou prodejnu s ruskou medicínou a kosmetikou najdete na Slovensku v Piešťanech na Winterově 38. Její otevírací doba je denně od 9:00 do 18:00 hod.
 • Jak a kdy můžu vrátit zboží?
  Lhůta pro vrácení zboží, tedy odstoupení od kupní smlouvy, je 14 dní od převzetí objednávky. Využijte na to vzorový formulář, který dostanete spolu se zbožím, vyplňte ho a pošlete ideálně na e-mailovou adresu ahoj@herbatica.cz. Následně jste do dalších 14 dní povinní vrátit nepoškozené, čisté a v původním balení zabalené zboží se vší dokumentací na adresu Herbatica s.r.o., Komenského 4721/20, 92101 Piešťany.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  V případě, že se rozhodnete zboží reklamovat, oznamte to prodejci na e-mailové adrese ahoj@herbatica.cz. Následně budete kontaktováni ohledně dalšího postupu. Reklamované zboží můžete přinést na určenou adresu osobně, poslat ho poštou nebo může prodejce navrhnout jiné řešení. Reklamace bude následně vyřízená do 30 dní a o jejím výsledku budete informovaní.
 • Kam se mám obrátit v případě otázek nebo problémů?
  Pokud máte jakékoliv otázky nebo řešíte jakýkoliv problém, zavolejte na telefonní číslo 722 122 703 nebo napište e-mail na adresu ahoj@herbatica.cz. Využít můžete i online chat, který najdete v pravém dolním rohu webové stránky e-shopu.

Popis obchodu Herbatica.cz

E-shop Herbatica.cz provozuje malá rodinná firma, která se zabývá zdravím, krásou a přírodou. Díky svým produktům chce pomáhat lidem víc porozumět kráse naší planety, ale také kráse nás všech.

Firma se snaží šířit osvětu ochrany životního prostředí, cirkulární ekonomiky, alternativních přístupů ke zdraví, stravování a celkově životnímu stylu. Tím by měl být uvědomělý konzum.

Obchod si vybírá pouze takové výrobce, kteří jsou autentičtí, mají konkrétní tvář, svůj příběh a skutečnou komunitu působení. Spolupráce si tedy vybírá velmi důsledně.

V nabídce najdete množství produktů ruské medicíny na ty nejrůznější problémy, velký výběr aktivních látek jako argan, cedr, březový dehet, pestřec, hadí jed apod., široký sortiment přírodní kosmetiky, produkty pro ekologickou domácnost a ekologický životní styl, zdravé potraviny, vitamíny, čaje a mnoho dalšího.

Web je přehledný, v zelené liště s hlavním menu najdete všechny základní kategorie, aktuální sezónní trendové zboží i výprodejové zboží, ale také seznam produktů podle značek výrobců.

Upoutá vás velký banner, na kterém se střídají aktuální nabídky, pod ním přímo přehled novinek v nabídce, přehled nejprodávanějších produktů apod.

Součástí webu je i blog, ve kterém si můžete přečíst zajímavé články s doporučeními a radami při různých zdravotních problémech, se zdravými recepty, s tipy na péči o pleť a mnoho dalšího.

Výhody e-shopu Herbatica.cz:

-          Přehledný web

-          Rychlé doručení

-          Široký sortiment

-          Kvalitní produkty

-          Přijatelné ceny

-          Věrnostní program

-          Výprodejové a akční zboží

-          Profesionální komunikace

-          Ochotný přístup k zákazníkům

Nevýhody e-shopu Herbatica.cz:

-          žádné

Co říkají o e-shopu Herbatica.cz zákazníci:

Obchod je mezi zákazníky oblíbený. Jeho klientela je však poměrně specifická a úzká. Právě tito lidé tady najdou všechno, co hledají. A díky skutečně bleskové dopravě, velkému výběru, skvělým cenám a kvalitním zdravým produktům se z nových zákazníků velmi rychle stávají věrní a stálí zákazníci. Ti prakticky nemají žádné výraznější stížnosti.