Slevy, kupóny a slevové kódy Helveti.cz

Všechny kódy

Akce

5 hodinek ve výprodejové akci

  • Končí dnes
  • Využilo 6 lidí
Akce

Naše bestsellery za skvělé ceny!

  • Neomezená platnost
  • Využilo 108 lidí
Akce

Doprava zdarma!

  • Neomezená platnost
  • Využilo 99 lidí

Popis obchodu Helveti.cz

Podle čeho se pozná skutečný gentleman? Kromě uhlazeného chování, galantnosti a pěkného obleku jsou to i kvalitní pánské hodinky. Jestliže se někdo domnívá, že s mobilními telefony, které ukazují na svém displeji čas, tomuto doplňku odzvonilo, je na velkém omylu. Značkové pánské hodinky je možné zakoupit například v eshopu Helveti.cz

Nejnovější články Helveti.cz

Nekupujte nesmysly z reklamy

„Když budete tento nápoj pít každé ráno, už za jeden týden budete mít o 10 kilo méně!“ Opravdu? Skvělé! No ták, nevěřte všemu, co najdete na internetu nebo uvidíte v televizi. Nejlepší a nejzdravější způsob, jak doopravdy zhubnout je bezpochyby zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Věřte mi, ušetříte. Nejen peníze, ale i nervy a svou důstojnost.
Celý článek

Připravte si nákupní seznam – a držte se ho!

Cestu na nákup zahajte vytvořením seznamu toho, co potřebujete. A vytvořeného seznamu se držte! Snažte se odolat slevám a akcím. Ty sice vypadají velmi lákavě, ale ve skutečnosti zatěžují rodinný rozpočet. Kupujte jen to, co doopravdy potřebujete.
Celý článek

Zkuste to bez doplňků stravy

Vždy je lepší zaměřit se na zdravou stravu a zdravý životní styl. Jíst vyváženou, čerstvou a pestrou stravu, která dodá všechny potřebné živiny a vitamíny. Budete se cítit více spokojeněji, fit a taky víc čerstvěji. Tak nějak více „fresh“. A navíc ještě ušetříte.
Celý článek