Recenze zákazníků

Podle dostupných recenzí obchod nemá nějaké výrazně slabé stránky. Dá se říct, že spíše naopak. Rychlost doručení občas není ideální, ale ve většině případů to nebývá problém. Přečtěte si recenze.

Heureka.cz

Obchod doporučuje 93 % zákazníků. Průměrné hodnocení celkové spokojenosti je 4,7 z 5 možných hvězdiček. Průměrná dodací doba 5 dní a 96 % zákazníků potvrzuje, že více než 10 dní na zboží nikdy čekat nemuseli.

Pozitivní hodnocení kupujících se týkají nejčastěji rychlého a spolehlivého doručení, ale také ochotné komunikace a přijatelných cen.

Naopak stížnosti míří hlavně na špatnou komunikaci, opožděné objednávky, poškozené zboží a nedostupnost produktů.

Zbozi.cz

Na tomto portálu je celková spokojenost na hodnotě 92 %. Přitom spokojenost s termínem dodání, komunikací i stavem zboží má 100 %.

Zákazníci chválí rychlost, balení, ochotu, komunikaci, výběr i ceny. Někteří však píšou o problémech s platbami či komplikacích při reklamaci.

Google

Průměrná známka spokojenosti „jen“ 3,5 z 5 možných hvězdiček zřejmě vychází z toho, že na tomto místě se sdružuje nejvíc nespokojených zákazníků.

Přečíst si zde můžeme hlavně stížnosti na kvalitu některých produktů, na špatnou komunikaci a problémy s reklamací. Na druhé straně však také pochvaly ohledně dopravy, kvality, obsluhy apod.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Gamisport.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Gamisport.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Gamisport.cz.
Rezenicu na e-shopu Gamisport.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Gamisport.cz