Recenze zákazníků

E-shop získal v anketě Shop roku 2019 Cenu kvality v kategorii Foto, takže můžeme počítat s tím, že jde skutečně o prvotřídního prodejce, co se týká produktů i služeb. V podstatě tomu nasvědčují i recenze na známých portálech. Přečtěte si víc.

Heureka.cz

E-shop doporučuje až 97 % zákazníků s průměrným hodnocením spokojenosti 4,9 z 5 možných hvězdiček, což jsou mimořádně dobrá čísla. Průměrná dodací doba je méně než 3 dny a 98 % zákazníků potvrzuje, že na zboží nikdy nečekali déle než 10 dní.

Spokojení kupující hovoří hlavně o rychlém doručení objednávek, o velkém výběru, profesionální a ochotné komunikaci a také o celkové spolehlivosti prodejce.

Těch méně spokojených je málo. Ti se setkali s opožděnými objednávkami nebo s nedorozuměním v komunikaci, případně nebyli spokojení se zbožím.

Zbozi.cz

Na tomto portálu máme informaci o 98 % spokojených zákazníků, kteří vysoce oceňují dodací dobu, komunikaci i stav zboží. Kromě toho se v recenzích často uvádí také velký výběr, ochotný personál, dobrá komunikace či příznivé ceny.

Recenzer.cz

V této recenzi dostal e-shop celkové hodnocení 10/10. Plný počet bodů dostal ve všech třech hlavních sledovaných parametrech: přehlednost obchodu, komunikace se zákazníky a kvalita sortimentu.

Portál vybral i hlavní plusy, kterými jsou spolehlivost a komunikace, široký sortiment, příznivé ceny a rychlé doručení.

Google

Průměrná známka spokojenosti 4,6 z 5 možných hvězdiček opět hovoří o velmi dobrých zkušenostech zákazníků s tímto obchodem. Lidé chválí výběr, kvalitu, spolehlivost, přístup, komunikaci i rychlé doručení. Občas však najdeme stížnosti ohledně poškodeného zboží, opožděné objednávky či nedorozumění v komunikaci, což se však obchod snaží promptně řešit a napravit.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu FotoŠkoda.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop FotoŠkoda.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu FotoŠkoda.cz.
Rezenicu na e-shopu FotoŠkoda.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro FotoŠkoda.cz