Slevy, kupóny a slevové kódy Footshop.cz

Tento obchod nyní nenabízí žádné kupóny

Nosíte rádi takové boty a oblečení, které mají styl a jsou zároveň pohodlné? Hledáte obchod, kde najdete opravdový výběr? Tím vás rozhodně potěší internetový obchod Footshop. Prohlédnout si zde můžete přes více než 10 000 kousků oblečení a obuvi. Nad 2 500 Kč budete mít dopravu zdarma a na výměnu zboží máte až 30 dní.

Když se to na poprvé nepovede

Může se stát a stává se to poměrně často, že se vám výběr oblečení či bot napoprvé úplně nepovede. Nesedí velikost nebo se vám nelíbí barva. Anebo jste zboží dostali jako dárek, který se dotyčnému úplně nepovedl. Nezoufejte. Footshop totiž poskytuje možnost zboží vyměnit do 30 dnů od zakoupení. Pak už je jen na vás, abyste to nepropásli.

Výhody

- Rychlost doručení
- Velký výběr zboží
- Kvalita
- Originalita

Nevýhody

- Vyšší ceny
- Nedostupnost některého zboží

Co říkají na Footshop.cz zákazníci?

Podle recenzí jsou zákazníci s Footshopem nadmíru spokojeni. Velmi často si chválí rychlost dodání zboží a široký sortiment. Často se zmiňují i o vysoké kvalitě dodávaných kousků.
S tím jdou ruku v ruce i některé negativní reakce, které se na internetu vyskytují. Vysoká cena zboží je nejčastěji zmiňovanou položkou záporné recenze. Další věc, kterou už e-shop může znatelně ovlivnit je, že si někteří zákazníci stěžují na opakovanou nedostupnost některého zboží.