Finance: Slevy, akce a výprodej

Nikdy není nesprávná doba vylepšit si svoji finanční situaci. V této kategorii vám poradíme jak ušetřit v mnoha oblastech, na hypotéce, elektřině, dovolené, bydlení a podobně. Vyzkoušeli jste už LevnaTramvajenka.cz? Využijte výhodné nabídky kuponů a vydejte se svou cestou. S lepšími finančními možnostmi a vědomostmi, jak ušetřit z výplaty, jak si naspořit na dovolenou nebo jak snížit vaše zbytečné výdaje, potom můžete rozmazlovat sebe i svoje nejbližší dárky, které vám udělají radost.

LevnáTramvajenka.cz

Nejnovější články z kategorie finance

I z malé výplaty se dá šetřit. Tady je návod, jak na to

Možná se vám zdá, že ušetřit z malé výplaty se v těchto těžkých časech koronakrize a hospodářské recese nedá. Všichni přece dobře víme, jak to je u nás s tabulkovými platy učitelů nebo policistů. Naštěstí je to pouze zdání. I z malé výplaty se dá ušetřit, jen je třeba vědět, jak na to. V článku si řekneme pár nejužitečnějších tipů.
Celý článek

Za málo peněz hodně muziky i na svatbě

Každý si chce svůj den D pamatovat jako ten nejkrásnější. Svatební páry však musí řešit i méně příjemné povinnosti, které jsou s ním spojené. Patří k nim neodmyslitelně rozpočet. Jak ušetřit na svatbě? Tato otázka víří v hlavě nejednomu páru. Chcete, aby byl váš den pro vás znamenitý nebo aby vypadal nejlépe na sociálních sítích? Na začátku je třeba si stanovit priority, aby se na váš den hned jen tak nezapomnělo. Ušetřit se dá na položkách, které sice hodně stojí, ale nikdo si je později nebude pamatovat. Jak na to, přečtěte si v tomto malém svatebním manuálu.
Celý článek

Jak ušetřit při stavbě rodinného domu

Stavba domu může být nejkrásnějším obdobím v životě. Nebo skutečnou noční můrou. Každopádně jde o největší investici pro běžného člověka. Desetitisíce platíte za materiál, odborníkům i dělníkům. Spořivý člověk hned začne přemýšlet, kde se dá ušetřit. Je přece rozdíl, jestli splácíte hypotéku 2 500 000 Kč nebo 3 500 000 €. Přečtěte si, jak šetřit s rozumem. Teda jak bydlet s radostí za rozumnou cenu bez toho, aby váš dům měl jen 10 m2.
Celý článek

8 tipů pro studenty, jak ušetřit a nejíst jen suché rohlíky

Říká se, že studentská léta jsou to nejkrásnější období v životě. Ne všichni studenti s tím ale souhlasí. Stravovat se a společensky žít na vlastní pěst a náklady je častokrát noční můrou. S našimi 8 tipy se naučíte hospodařit s penězi tak, abyste ušetřili a zároveň se nemuseli cpát jen levnými potravinami.
Celý článek