Recenze zákazníků

I když tady možná nenajdete ty nejnižší ceny, kvalita, rychlé dodání a množství kamenných prodejen s velkým výběrem originálních produktů lákají stále dostatek zákazníků a zejména zákaznic. E-shop nemá moc nedostatků, zákazníci si občas stěžují pouze na opožděné objednávky a nedostatečnou informovanost.

Heureka

Obchod doporučuje 98 % zákazníků, obchod má celkové hodnocení 4,9 z 5 možných hvězdiček. Hodnocení jednotlivých recenzentů jsou v drtivé většině pozitivní. Kupující chválí kvalitu, originalitu i výběr produktů. Průměrná doba dodání jsou 3 dny. Nejeden zákazník oceňuje i vzorky zdarma či různé dárky a věrnostní slevy. Dodací lhůta je trochu otázkou, protože i spokojení zákazníci uvádějí, že občas museli čekat i dva týdny. O čem obchod ne vždy předem informuje.

Facebook

Na facebookové stránce má obchod průměrné hodnocení 4,3 z 5 možných hvězdiček. I když na relevantnější recenzi možná chybí víc hodnocení, dá se z toho cosi vyčíst. Najdeme zde komentáře zákaznic, které se řadí mezi věrné a dlouholeté spokojené. Mnoho z nich chválí kvalitu produktů i komunikaci zákaznického servisu nebo personálu v prodejně. Někteří však mají stížnosti ohledně opožděných objednávek, nekvalitních nebo poškozených produktů nebo špatné komunikace v případě problémů.

Celkové hodnocení zákazníků e-shopu FAnn.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop FAnn.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu FAnn.cz.
Rezenicu na e-shopu FAnn.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro FAnn.cz