Slevy, kupóny a slevové kódy Factcool.cz

Internetový obchod Factcool nabízí široký výběr oblečení, obuvi a sportovních doplňků. Móda je určená pro ženy, muže i děti. Vybrat si můžete trička, košile, bundy, kalhoty, rifle či spodní prádlo a jiné. Oblečení najdete v mnohých velikostech, od 2XS až po 4XL, také nechybějí dětské velikosti pro děti od 5 až do 13 roků. Při nákupu nad 30 € máte dopravu účtovanou za  1 €.

Množství oblečení a obuvi pro muže, ženy, i děti

V nabídce tohoto internetového obchodu najdete oblečení a obuv vhodné pro muže, ženy i děti. Nacházejí se tu všechny druhy oblečení, jako například trička, košile, svetry, bundy a kabáty, tepláky, plavky, bikiny a mnoho jiného. V nabídce se nachází také obuv, jako například tenisky, holínky, lodičky, sandály, šlapky a jiné. E-shop nabízí značky Lee Cooper, Slazenger, Firetrap, Kangol, Dunlop, Golddigga a mnoho dalších.

 

Doplňky a oblečení pro sport

Kromě široké nabídky oblečení a obuvi se tu nacházejí i doplňky. Samozřejmostí jsou standardní doplňky jako batohy, tašky, bižuterie nebo deštníky. Najít tu můžete také outdoor doplňky, například spacáky, stany, lahve na pití nebo lyžařské doplňky jako helmy, rukavice či brýle. K dispozici je také oblečení a obuv pro různé sporty, například běh, fotbal, fitness, box, tenis, golf, cyklistiku či vodní sporty.

Při nákupu sportovního oblečení můžete využít FactCool slevový kód, který je určený na vybraný druh oblečení a obuvi.

 

Výhody e-shopu Factcool.cz

  • široký výběr sportovního oblečení a obuvi
  • velký výběr velikostí
  • velký výběr značek
  • každý den výprodeje a akce
  • vrácení zboží do 14 dní
  • zákaznická podpora v 18 jazycích

 

Nevýhody e-shopu Factcool.cz

  • někdy velikost přesně nesedí
  • vyšší ceny některých kousků
  • delší doba dodání

 

Co říkají na Factcool.cz zákazníci?

Zákazníci se shodují v tom, že se jim líbí široký výběr sportovního oblečení a obuvi. Také si pochvalují velký výběr dětských, dámských a pánských velikostí. Dalším pozitivem tohoto internetového obchodu je, že poskytuje pravidelné akce a výprodeje. Co se týká zákaznické podpory, ta je až v 18 jazycích. Velkou výhodou je, že nakoupené zboží je možné vrátit do 14 dní.

Co se týká negativních zkušeností, tak ty se týkaly například doručení zboží. Zboží bylo doručeno až za 6 dnů. Další negativní recenzí byla například i nesprávná velikost oblečení. Tady je však třeba zdůraznit, že ne vždy daný kousek padne jak má, a tedy velikost nemusí přesně sedět. Zákazníkům se zdály ceny některých kusů dost vysoké.

I přes některé negativní zkušenosti se e-shop neustále snaží zlepšovat. Klade důraz na rozšiřování své nabídky a dbá na kratší dodací doby či rychlejší logistiku.