ENbook.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na ENbook.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu ENbook.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V pokladně klikněte na "Slevové kódy" kód vložte a potvrďte tlačítkem "Apply".

Popis obchodu ENbook.cz

E-shop enbook.cz nabízí nepřeberné množství, v řádech milionů, anglicky psaných knih. Od beletrie až po odbornou literaturu. Nabídka je napříč velkými i malými nakladatelstvími, namátkou Penguin Books, Pearson Education, Oxford University, Lauerence King Publishing a mnoho dalších.

Firma si dala za cíl mít kompletní nabídku anglických knižních titulů s cenami nižšími nebo stejnými jako v našich knihkupectvích.

Při nákupu nad 1499 Kč je doprava prostřednictvím Zásilkovny zdarma.

Začalo to oklikou

Pan Frajt, majitel on-line knihkupectví, a milovník knih, je tak trochu také vizionář. Když nenacházel informace o tématu, co ho zajímalo v češtině, dohledával informace v angličtině. Prvotní myšlenka byla anglické tituly překládat. Přinést na trh zahraniční titul a přeložit jej je proces nejen finančně náročný, ale také administrativně složitý. A tady vznikla ta oklika. Napadlo ho, že nejlepší bude nabídnout českým zájemcům o anglicky psanou literaturu výběr z co největší databáze knih. Jak odborné knihy pro instituce, tak i zábavné oddechové čtení, nebo učebnice až po knížky pro úplně nejmenší.

A co z toho vzniklo?

E-shop enbook.cz nabízí nepřeberné množství, v řádech milionů, anglicky psaných knih. Od beletrie až po odbornou literaturu. Nabídka je napříč velkými i malými nakladatelstvími, namátkou Penguin Books, Pearson Education, Oxford University, Lauerence King Publishing a mnoho dalších.

Zkrátka kompletní nabídka anglických knižních titulů s cenami nižšími nebo stejnými jako v českých  knihkupectvích.

V on-line knihkupectví je vše tak, jako v kamenném. Vše pečlivě rozděleno do jednotlivých sekcí a je jen na vás, do které se začtete. Jestli to bude beletrie od sci-fi, přes romány až po detektivky. Nebo si vyberete kuchařku či encyklopedii. Najdete zde knižní tituly pro děti, ale i odbornou literaturu.

K dobré knize dobrá hudba

Enbook.cz má bratříčka en-disk.cz. A je z názvu logické, že se jedná o shop se zahraniční hudbou všech možných žánrů.

Výhody e-shopu:

-        Ceny jako v českých knihkupectvích

-        Doprava při nákupu nad Kč 1499 zdarma (Zásilkovna)

-        Rychlé dodání

-        Doprava prostřednictvím České pošty, Zásilkovny, Geis a DPD

-        Možnost objednání na Slovensko přes SK verzi webu

Nevýhody e-shopu:

-        Na některý titul se musí čekat déle, to ovlivní rychlost dodání

Co říkají zákazníci?

Recenze jsou  kladné. Zákazníci i si pochvalují velký sortiment, rozumné ceny, přehledný web. Dále chválí rychlé dodání a výbornou komunikaci a zákaznický servis.

Nejčastější otázky pro ENbook.cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  Platit můžete na dobírku, tedy přímo do rukou kurýra při převzetí objednávky, také můžete využít online platbu kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro), no a dispozici vám je také online bankovní převod (FIO, KB, mBank, Česká Spořitelna, Raiffeisenbank).
 • Jak doručujete objednávky?
  Využíváme kurýrní služby DPD a Geis. Také doručujeme na výdejní místa Zásilkovny, kde máte při nákupu nad 1499 Kč dopravu zdarma.
 • Jak dlouho budu čekat na doručení objednávky?
  Dodací doba u všech způsobů dopravy je 1 až 2 dny od odeslání a zaplacení objednávky. Za normálních okolností zboží doručujeme maximálně do 7 pracovních dnů.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Na naše zboží se vztahuje 24měsíční záruční doba. V případě nespokojenosti se zbožím vám po jeho zpětném zaslání vrátíme peníze do 5 pracovních dnů. O reklamaci nás informujte předem na e-mailové adrese info@enbook.cz. Poškozené zboží můžete vrátit na adresu Yabyrinth s.r.o., Provaznická 438/7 Cheb, 350 02 v rámci České republiky a Zásilkovna.sk, ENbook.cz, 97616131, Kopčianska 92/A, 851 01 Bratislava v rámci Slovenska. Více o podmínkách reklamace se dočtete na našem webu v části „Obchodní podmínky“.
 • Jak a kdy můžu vrátit zboží?
  Na odstoupení od kupní smlouvy, a tedy na vrácení zboží bez udání důvodu máte 14 dní od jeho převzetí. Peníze vám potom vrátíme do 5 dní od převzetí vašeho vráceného zboží. O vrácení zboží nás informujte předem na e-mailové adrese info@enbook.cz. Zboží můžete vrátit na adresu Yabyrinth s.r.o., Provaznická 438/7 Cheb, 350 02 v rámci České republiky a Zásilkovna.sk, ENbook.cz, 97616131, Kopčianska 92/A, 851 01 Bratislava v rámci Slovenska. Více o podmínkách reklamace se dočtete na našem webu v části „Obchodní podmínky“.