Emobilshop.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Výprodej na emobilshop.cz

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Nejčastější otázky pro Emobilshop.cz

 • Jaké platební metody můžu využít?
  K dispozici vám je, samozřejmě, tradiční platba na dobírku až při převzetí zboží přímo dopravci. Předem můžete zaplatit online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu nebo prostřednictvím bankovního převodu.
 • Jakým způsobem doručujete objednávky?
  Vybrat si můžete z několika druhů dopravy. Zboží vám může být doručené na výdejní místo Zásilkovny, kde si ho potom vyzvednete osobně, nebo vám může být doručené i na adresu. Dodání kurýrem přímo na vaši adresu je bezpečné a rychlé. Jednotlivé způsoby dopravy jsou zpoplatněné podle aktuálního ceníku, který najdete na webu. Při objednávce v hodnotě vyšší než 1000 Kč máte dopravu na území České republiky zdarma.
 • Jak dlouho budu čekat na doručení objednávky?
  Při vytvoření objednávky do 14:00 hod a uhrazení online platební kartou můžete zboží očekávat do 24 až 48 hodin. V případě pozdějšího času objednávky se dodací doba prodlužuje o 24 hodin. Pokud využijete platbu bankovním převodem, může připsání financí na účet prodejce trvat i 3 pracovní dny, o které se prodlouží i dodací doba.
 • Jak a kdy můžu vrátit zakoupené zboží?
  Zakoupené zboží můžete vrátit do 30 dní od jeho převzetí za předpokladu, že je nepoškozené, čisté a nemá viditelné známky používání. Zboží v původním obalu zabalte jako balík, přibalte vyplněný vratkový formulář, odneste na nejbližší místo Zásilkovny, nahlaste kód 90232396, odevzdejte balíček a hotovo. Zboží můžete vrátit také prostřednictvím České pošty přímo na adresu skladu LALIM s.r.o., emobilshop, Mateja Bela 59, 01015 Žilina, Slovenská republika.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  V případě, že se během 24měsíční nebo zkrácené 12měsíční záruční doby u zánovních produktů projeví jakákoliv výrobní vada, máte právo uplatnit reklamaci. V první řadě napište o problému na e-mail emobilshop@emobilshop.cz a dostanete instrukce o dalším postupu. Obvykle bude potřebné reklamované zboží spolu s fakturou a vyplněným reklamačním protokolem přinést nebo poslat na kteroukoliv výdejnu či přímo na adresu skladu LALIM s.r.o., emobilshop, Mateja Bela 59, 01015 Žilina, Slovenská republika.
 • Jak funguje věrnostní program?
  Členem věrnostního programu se stáváte jako registrovaný zákazník a jeho výhody můžete využívat, když nakupujete po přihlášení na e-shopu. Princip je jednoduchý. Věrnostní body získáváte po každém nákupu – 1 bod za každých 30 Kč z hodnoty objednávky. Následně můžete body využít na slevu při každém dalším nákupu, přičemž 1 bod se rovná slevě 1 Kč. Už jen za registraci na začátku získáváte 5 věrnostních bodů.
 • Jak můžu kontaktovat zákaznické centrum v případě otázek nebo problémů?
  Ať máte jakékoliv otázky, neváhejte se ozvat na e-mailovou adresu emobilshop@emobilshop.cz, na telefonní číslo +420 776 566 908, využijte online chat v pravém dolním rohu webstránky nebo kontaktujte prodejce prostřednictvím online kontaktního formuláře na webu v části „Kontakt“.

Popis obchodu Emobilshop.cz

Internetový obchod Emobilshop.cz působí na trhu od roku 2013. Svým zákazníkům se snaží přinášet kvalitní služby a produkty za ty nejnižší ceny.

A co najdete v sortimentu tohoto e-shopu? Z názvu by mohlo vyplývat, že prodává mobilní telefony, ve skutečnosti se však specializuje pouze na příslušenství k mobilním telefonům. Výběr má však obrovský. Najdete tady doplňky, náhradní díly, ochranné fólie a skla, kabely, nabíječky, displeje, baterie, kryty a další užitečné příslušenství k těm nejprodávanějším telefonům všech značek včetně Apple. 

Díky obrovskému množství produktů může web působit na první pohled trochu nepřehledně, opak je však pravdou. I když jste na hlavní stránce, kde se vám zobrazují nejnovější a nejzajímavější nabídky, vyhledávání v kategoriích máte stále na očích díky bočnímu rozbalovacímu panelu.

Když se už prokliknete do některé z kategorií nebo podkategorií, můžete zůstat mírně ztracení, protože chybí funkčnější filtrace položek. Jednotlivé detaily produktů, fotografie a popisy vám však bohatě vystačí na to, abyste si mohli vybrat správně. 

Vyhledávat však můžete i jednoduše prostřednictvím vyhledávacího pole v horní části webu, kde stačí zadat název modelu vašeho mobilního telefonu a rychle se dostanete k příslušenství určenému pro konkrétní telefon.

Jednoduchý web je v podstatě zaměřený pouze na produkty, takže tu nenajdete žádný přidaný magazínový obsah, rady nebo doporučení. V budoucnosti se to však možná dá očekávat. Na druhé straně nabídka příslušenství a doplňků k mobilním telefonům je jedna z největších na našem trhu, a to navíc za bezkonkurenční ceny, které často ještě vylepšují slevy, akce a výprodeje.


Výhody e-shopu Emobilshop.cz:

 • Rychlé doručení
 • Široký sortiment
 • Nízké ceny
 • Kvalitní zboží
 • Dárky zdarma
 • Doprava zdarma nad 1000 Kč
 • Vstřícná komunikace
 • Možnost vrácení zboží až do 30 dní
 • Jednoduchá reklamace

Nevýhody e-shopu Emobilshop.cz:

 • Nízká kvalita některých produktů
 • Občas zboží nesouhlasí s popisem na webu

Co říkají o e-shopu Emobilshop.cz zákazníci

Na základě mála recenzí můžeme usuzovat, že zákazníci mají tento e-shop velmi rádi. Mnohé však mate název, z něhož se může zdát, že jde o prodej mobilních zařízení, zatímco obchod nabízí pouze příslušenství. Pokud však hledáte příslušenství k vašemu telefonu, se 100procentní jistotou si zde vyberete. Můžete se spolehnout na rychlé dodání, nízké ceny, garantovanou kvalitu, vstřícné možnosti vrácení nebo reklamace a také dárky navíc