Slevy, kupóny a slevové kódy Electronic-star.cz

Všechny kódy

Akce

Poštovné při objednávce nad 4 990 Kč zdarma!

Nevztahuje se na objednávku, která obsahuje nadrozměrný produkt.

  • Neomezená platnost
  • Využilo 88 lidí

Popis obchodu Electronic-star.cz

Internetový obchod Eletronic-Star.cz vám nabízí všechno do domácnosti, zahrady, na fitness, sport nebo volný čas. Navíc má v nabídce také výhodnou elektroniku, produkty na ozvučení, světelnou techniku, DJ vybavení a auto hifi. Nabízí také klimatizace, ventilátory, odvlhčovače či zvlhčovače vzduchu. Ve své nabídce má produkty prémiových značek, které jinde jen tak nenajdete. Při nákupu nad 200 eur máte navíc dopravu zdarma.

Nejnovější články Electronic-star.cz

Nekupujte nesmysly z reklamy

„Když budete tento nápoj pít každé ráno, už za jeden týden budete mít o 10 kilo méně!“ Opravdu? Skvělé! No ták, nevěřte všemu, co najdete na internetu nebo uvidíte v televizi. Nejlepší a nejzdravější způsob, jak doopravdy zhubnout je bezpochyby zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Věřte mi, ušetříte. Nejen peníze, ale i nervy a svou důstojnost.
Celý článek

Připravte si nákupní seznam – a držte se ho!

Cestu na nákup zahajte vytvořením seznamu toho, co potřebujete. A vytvořeného seznamu se držte! Snažte se odolat slevám a akcím. Ty sice vypadají velmi lákavě, ale ve skutečnosti zatěžují rodinný rozpočet. Kupujte jen to, co doopravdy potřebujete.
Celý článek

Zkuste to bez doplňků stravy

Vždy je lepší zaměřit se na zdravou stravu a zdravý životní styl. Jíst vyváženou, čerstvou a pestrou stravu, která dodá všechny potřebné živiny a vitamíny. Budete se cítit více spokojeněji, fit a taky víc čerstvěji. Tak nějak více „fresh“. A navíc ještě ušetříte.
Celý článek