Nejčastější otázky pro Dráčik CZ

 • Jaké platební metody podporujete?
  V našem e-shopu můžete platit tradiční metodou na dobírku při převzetí zboží od kurýra, kromě toho můžete využít online platbu přes GO-Pay, zaplatit můžete platební kartou nebo prostřednictvím internet bankingu.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Jsou dvě možnosti. Pokud za zboží při objednávce zaplatíte předem, můžete si ho nechat doručit a potom vyzvednout v kterékoliv prodejně Dráček na Slovensku a v Česku. Druhou možností je doručení kurýrem až k vám domů kdekoliv na území Česka.
 • Jakým způsobem můžu vrátit zakoupené zboží?
  Ze zákona máte do 14 dní od převzetí objednávky právo na odstoupení od smlouvy. Můžete tedy vrátit zboží bez udání důvodu. Pokud se tak rozhodnete, měli byste nás o tom informovat prostřednictvím kontaktního formuláře, který najdete na našem webu. Víc o podmínkách a postupu pro odstoupení od smlouvy se dočtete v části „Obchodní podmínky“ na našem e-shopu.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Na všechny naše produkty platí záruka 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Během této doby můžete uplatnit právo na reklamaci. Reklamaci je nutné uplatňovat vždy s doloženým dokladem o koupi, a pokud je k výrobku přiložený i záruční list, je povinností předložit i ten. Zboží na reklamaci je nutné předložit vždy kompletní, se spotřebitelským obalem a vší dokumentací. Reklamaci můžete uplatnit v kterékoliv prodejně Dráčku. Do 30 dní vámi avizovanou vadu posoudíme, vyřídíme a o výsledku vás budeme informovat.
 • Jakým způsobem se dostanu k dárkové kartě?
  Dárkové karty si můžete koupit v každé naší prodejně nebo přes internetový obchod. K dispozici vám jsou 300korunové nebo 500korunové poukázky, kterými můžete udělat radost vašim nejbližším. Při platbě dárkovou kartou můžete uplatnit i slevu na Pohádkovou kartu nebo Orange kartu.

Popis obchodu Dráčik CZ

Ať už hledáte autíčka, panenky, lego či podobné stavebnice, společenské hry, různé zábavné předměty nebo jakýkoliv druh hraček, Dráčik je místo, kde si určitě přijdete na svoje.

Z obrovského sortimentu si vyberete prakticky cokoliv z množství kategorií, kde najdete produkty různých značek, výrobců, druhů, pro děti v různých věkových kategoriích, prostě zboží pro nejrůznější využití.

Na e-shopu si můžete zadat konkrétní věk nebo pohlaví dítěte a dál filtrovat produkty podle vašeho výběru a preferencí. Výhodou je, že zboží, které najdete na webu, je možné si objednat do kterékoliv prodejny, přijít si ho prohlédnout nebo vyzkoušet osobně a rozhodnout se správně.

Společnost působí na českém trhu s hračkami už od roku 1991, kdy bylo vytvořené i logo společnosti – Dráčik.

Prodejny Dráčik v Česku najdete v centrech velkých měst, ve všech významných nákupních centrech i ve vybraných řetězcích a galeriích. Dráček v současnosti zaměstnává více než 450 lidí po celé zemi a rychlým tempem rozšiřuje svoji síť.

Snahou obchodníka je nabízet neustále nové druhy hraček a aktuálních novinek za ty nejvýhodnější ceny na trhu.

Výhody nákupu v dracik.cz:

- Velký výběr a rozsáhlé skladové zásoby

- Vysoká kvalita značkových produktů

- Opravdu výhodné ceny

- Slevy s „Pohádkovou kartou“

- Široká síť prodejen

- Plnohodnotný e-shop

- Možnost vyzvednout si zboží na pobočce

Nevýhody nákupu v dracik.cz:

- Občasné stížnosti na přístup personálu

Co říkají o dracik.cz zákazníci

Být zákazníkem Dráčika většinou znamená být věrným zákazníkem, který má k dispozici i všechny výhody s tím související. Rodiče mnohých dětí využívají věrnostní „Pohádkovou kartu“, díky které mají na všechny produkty nezanedbatelné slevy a to je něco, co určitě všichni maximálně oceňují.

Hodně zákazníků si cení možnosti nakoupit hračky online na plnohodnotném e-shopu s poměrně rychlým doručením. Ti, kteří navštíví prodejny Dráčku osobně, však zklamaní nezůstávají, protože tam najdou stále obrovské množství zboží, které se velmi pravidelně doplňuje.

Dráček se pyšní nejvýhodnějšími cenami a jeho zákazníci to potvrzují i ve svých zkušenostech a porovnáních s konkurenčními obchodníky.

Menší černou skvrnou jsou zážitky některých lidí, kteří narazili na nepříjemný přístup personálu.