Slevy, kupóny a slevové kódy DOMIbags.cz

Všechny kódy

Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprodej zboží

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na DOMIbags.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu DOMIbags.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku (Rekapitulace) vložte slevový kód do políčka "Slevový kód" a potvrďte tlačítkem "Zadat".

Popis obchodu DOMIbags.cz

DOMIbags.cz je e-shop ke stejné značce prodejen v Praze, Brně a Ostravě. V DOMIbags najdete koženou galanterii a cestovní zboží, hlavně kufry, batohy, aktovky, kabelky. Cíl společnosti je nabízet co největší sortiment cestovního zboží, kožené i nekožené galanterie. To se společnosti úspěšně daří od roku 1999, kdy vznikla. V nabídce najdete značky Bright, Roncato, Samsonite a American Tourister.

Doprava u nákupu nad 2000 Kč je zdarma.

Kufr nebo raději kabelku?

DOMIbags.cz je e-shop ke stejné značce prodejen v Praze, Brně a Ostravě. V DOMIbags najdete koženou galanterii a cestovní zboží, hlavně kufry, batohy, aktovky, kabelky. Cíl společnosti je nabízet co největší sortiment cestovního zboží, kožené i nekožené galanterie. V e-shopu najdete kabelky, aktovky, kapsy, batohy, peněženky, pouzdra na doklady, pásky, rukavice, šperkovnice, společenské kabelky, manikúry. Velký výběr naleznete i v sekci cestovních zavazadel od cestovních kufrů všech velikostí, kabinových zavazadel, cestovních tašek až po kosmetické etue, obaly na šaty, batohy na notebook aj. Co se týká značek tak Bright, Roncato, Samsonite a American Tourister.

Značka Bright

DOMIbags je tvůrcem oblíbené značky Bright. Má na ni zaregistrovanou ochrannou známku. Výrobky této značky naleznete pouze v nabídce DOMIbags, a to jak na kamenných prodejnách, tak v e-shopu.

Jarní nebo letní kabelku?

Je na vás, co konkrétně hledáte a ve kterém ročním období. Na DOMIbags rozhodně najdete. E-shop je přehledný a rozdělen do sekcí nejen podle materiálu, velikostí, typů a způsobu využití kabelek a tašek, ale také podle ročního období. A tak opravdu můžete při výběru zadat, jestli chcete jarní, letní, podzimní, čí zimní kabelku. Velmi přehledné a podrobné rozdělení najdete ve všech kategoriích. Také u cestovních zavazadel můžete vybírat z kufrů velkých, menších nebo na palubu letadla.

Výhody e-shopu:

-     Doprava u nákupu nad 2000 Kč zdarma

-     Doprava také na Slovensko

-     Doprava kurýr GLS, PPL, Česká pošta

-     Osobní vyzvednutí na prodejně – Praha, Brno, Ostrava

-     Rychlé dodání, max. do 3 dnů

-     Vrácení zboží do 30 dnů

-     Skvělý zákaznický servis

Nevýhody e-shopu:

-     Pouze tři města pro osobní vyzvednutí zboží

Co říkají zákazníci:

Zákazníci si pochvalují přehledný shop, kvalitu zboží, široký sortiment. Také rychlost dodání zboží a dobrý zákaznický serv